Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Dienvidīrijas čempionātā mainīts nolikums draugiem.lv

- 20.04.2015

Zvans 041Svētdien, 19. aprīlī, Vernon Mount trasē norisinājās 2015. gada sezonas Dienvidīrijas pieaugušo motokrosa čempionāta otrais posms (Southern Centre, Round 2). Šajā posmā latviešus pārstāvēja četri motokrosisti – Mārtiņš Marķitāns (MX1), Sandis Kaktiņš (MX2), Elans Faterkins (MX2, Over 35) un Jurģis Bērziņš (MX2, Over 35).

Šā gada Dienvidīrijas pieaugušo motokrosa čempionāta nolikums paredz, ka braucēji, startējot visi kopā – MX1 un MX2, profesionāļi un amatieri, pa klasēm tiek sadalīti pēc kvalifikācijas brauciena rezultātiem.
Mārtiņš Marķitāns kvalifikācijas braucienā uzrādīja 18. labāko laiku un tādējādi iekļuva A grupā, vai, citiem vārdiem sakot, starp labākajiem 30. A grupas kopvērtējumā Mārtiņš ieņēma 27. vietu, bet savā MX1 amatieru grupā, kuras kopvērtējums tiks paziņots sezonas beigās, palika nepārspēts.
Sportists saka lielu paldies visiem saviem atbalstītājiem – ģimenei, HHC MOTO MAFIA LATVIA, PFP Longford (Peak Fitness and Performance Longford) un www.vmxmoto.com.

Sanda Kaktiņa (attēlā) kvalifikācijas braucienā uzrādītais rezultāts nodrošināja viņam startu B grupā. Šīs grupas kopvērtējumā Sandis Kaktiņš ieņēma 9. vietu.
Elans Faterkins un Jurģis Bērziņš startēja senioru grupā (Over 35), uz kuru neattiecas noteikums par rezultātu kvalifikācijas braucienā. Senioru grupas kopvērtējumā Elans Faterkins ieņēma 13. vietu, bet Jurģis Bērziņš palika 19. vietā.