Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

“Skonto”, fanu atbalstīti, uzvar Dublinā draugiem.lv

- 10.07.2015
Sadaļas: Mēs Īrijā - Atslēgvārdi: , ,

IMG_0734Ceturtdienas, 9. jūlija, vakarā Īrijā dzīvojošie sporta fani devās uz Richmond Park stadionu Dublinā, kur notika UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1.kārtas otrā spēle, kurā tikās vietējā komanda “St Patrick’s Athletic” un Rīgas “Skonto FC”. Ar latviešu līdzjutēju skaļo atbalstu uzvaru šajā spēlē svinēja “Skonto FC” futbolisti (2:0).

“Skonto FC” labā vārtus guva Vladislavs Sorokins un Artūrs Karašausks. Spēles 37. minūtē Edgara Jermolajeva centrējumu noslēdza Sorokins, kurš bumbu vārtos raidīja ar galvu, savukārt 59. minūtē Karašausks realizēja soda sitienu. Spēles laikā teicamu sniegumu demonstrēja arī “Skonto FC” vārtsargs Andrejs Pavlovs.

Tādējādi divu spēļu summā “Skonto FC” ir uzvarējusi ar rezultātu 4:1 un tas nozīmē, ka rīdzinieki turpina dalību UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. Nākamajā kārtā “Skonto FC” tiksies ar Ungārijas “Debrecen”.

Savu artavu “Skonto FC” uzvarai noteikti deva arī kuplais fanu pulks, kas rīdziniekus atbalstīja, dziedot dziesmas un rībinot bungas. To novērtēja arī Latvijas futbolisti, kuri pēc spēles pateicās līdzjutējiem par aktīvo un jūtamo atbalstu.