Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Ferns trase latviešiem nes veiksmi draugiem.lv

- 03.09.2015

Zvans 038Sestdien, 29. augustā, Ferns trasē notika Dienvidīrijas bērnu un jauniešu motokrosa čempionāta (Youth Southern Centre) septītais posms, bet dienu vēlāk, 30. augustā, šajā pašā vietā norisinājās Dienvidīrijas motokrosa pieaugušo čempionāta septītais posms (Motorcycling Ireland Southern Centre Adult Motocross Championship) un Senioru (Over 35) sacensības.

Jauniešus čempionāta priekšpēdējā posmā pārstāvēja Markuss Kalniņš (50cc) un Kristofers Kauliņš (65cc).
Markuss Kalniņš savā mazo mocīšu klasē visos trijos ieskaites braucienos izcīnīja trešo vietu un arī kopvērtējumā palika trešais. Savukārt Kristofers Kauliņš tikai pirmajā ieskaites braucienā spēja iekļūt labāko trijniekā. Otrajā un trešajā ieskaites braucienā Kristofers finišēja kā ceturtais un arī kopvērtējumā ierindojās 4. vietā.

Pieaugušo čempionātā par ieskaites punktiem cīnījās Mārtiņš Marķitāns, kuru šajā sezonā atbalsta HHC MOTO MAFIA LATVIA, PFP Longford (Peak Fitness and Performance Longford) un www.vmxmoto.com, un Sandis Kaktiņš.
Veiksmīgi startējot kvalifikācijas braucienā, Mārtiņš Marķitāns izcīnīja tiesības braukt A grupā, kur kopvērtējumā ieņēma 14. vietu, bet MX1 amatieru klasē palika nepārspēts.
Sandis Kaktiņš savas spējas pārbaudīja B grupā, kur kopvērtējumā izcīnīja 4. vietu.

Senioru sacensībās vislabāk veicās Aivaram Zvanam (attēlā), kurš savā klasē izcīnīja uzvaru. Jānis Plūme visos trijos ieskaites braucienos finiša līniju šķērsoja kā ceturtais, savukārt Jurģis Bērziņš pirmajā ieskaites braucienā ierindojās 8. vietā, bet abos pārējos braucienos palika septītais.

Dienvidīrijas čempionāta pēdējais posms notiks 19. un 20. septembrī Gormanston trasē.