Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

V. Rozentāls – Īrijas zolītes čempions draugiem.lv

- 22.09.2015
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

zole20Svētdien, 20. septembrī, Maldron Hotel Portlaoise, Midway, Abbeyleix Road, Portlaoise, Co. Laois norisinājās Īrijas zolītes čempionāts. Šis pēc skaita bija jau devītais čempionāts, un šogad tas notika „Kurzemnieku dienas Īrijā 2015” ietvaros ar Leinster Latviešu biedrības (LELAB) atbalstu. Pagājušajā gadā Īrijas zoles čempiona kauss aizceļoja uz Latviju. Vai šogad kauss palika Īrijā?

Jā! Par prieku mums, 2015. gada Īrijas zolītes čempiona kausu ar 33 punktiem (+37) izcīnīja Īrijas latvietis Valdis Rozentāls! Otrajā vietā ar 31 punktu (+109) ierindojās kurzemnieks Māris Strogonovs, bet Dainis Celms ar 30 punktiem (+65) ieņēma godpilno trešo vietu.

Indulis Antsons ar 29 punktiem (+68) palika ceturtais, Artūrs Straupenieks ar 29 punktiem (+61) – piektais un Nauris Trepenskis ar 26 punktiem (-26) – sestais.
Uzvarētājs balvā saņēma čempiona kausu, bet pirmais sešinieks – diplomus.
Ar pēdējo, divpadsmito vietu un mierinājuma balvu šā gada čempionātā nācās samierināties Verneram Kinstleram, kura kontā bija tikai 10 punkti (-138).

1. Kā šī turnira rīkotājs gribu no visas sirds apsveikt Valdi ar godam izcīnīto čempiona titulu! Gribu tikai piebilst, ka uz čempiona titulu burtiski līdz pēdējai partijai pretendēja 4 dalībnieki, bet uzvarēja stiprākais !
    Tāpat gribu visu zolmaņu vārdā gribu  pateikt paldies LELAB un personīgi Ezermales k-dzei un Latvijas vēstniecībai Īrijā un personīgi Katrīnai Līdakas k-dzei par lielo atbalstu šā turnīra organizēšanā!
    Visus šos 9 gadus organizējot turnīrus un čempionātus, vienmēr esmu jutis Īrijas zolītes turnīru,, krustmātes” Ozolas k-dzes morālu un arī materiālu atbalstu! Paldies!
    Uz tikšanos jubilejas 10. Īrijas zolītes čempionātā!