Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Four Grains uzvar līgas vājāko komandu draugiem.lv

- 24.10.2015
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_5191Piektdienas, 23. oktobra, vakarā Latvijas futbolistu pārstāvētā mini futbola (F7) komanda Four Grains aizvadīja sezonas kārtējo spēli Santry Premier League (7 Soccer League Ireland). Šoreiz latviešu maizes ceptuves Four Grains mini futbola komanda mērojās spēkiem ar līgas vājāko blici – Imperium.

Four Grains vs Imperium 2:1

Precīzs Igora Ivanova trāpījums jau spēles sākumā izvirzīja vadībā Four Grains komandu, arī turpinājumā mūsējiem bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos. Otrā puslaikā Imperium panāca neizšķirtu – 1:1, bet Four Grains komanda nepadevās un spēles pēdējā minūtē pārspēja pretinieku vārtsargu. Uzvaras vārtus Four Grains komandas labā guva Alberts Kasperčiks.
Four Grains komandas sastāvs šajā spēlē: Iļja Salasin (G), Alberts Kasperčiks, Valērijs Černiševs (C), Ilmārs Rancāns, Jānis Pavlovs, Igors Ivanovs un Romāns Lavrinovs.