Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

Four Grains izrauj uzvaru pēdējā minūtē draugiem.lv

- 26.02.2016
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

12801696_940188839399682_3884705233664488324_nPēc divu nedēļu pārtraukuma latviešu maizes ceptuves Four Grains mini futbola (F7) komanda šovakar aizvadīja kārtējo spēli Santry Champions League turnīrā.
Šoreiz Latvijas futbolistu pārstāvētā komanda mērojās spēkiem ar Santry Utd.

Santry Utd vs Four Grains 2:3
Spēles sākumā vadībā izvirzījās pretinieki (2:0), bet Latvijas futbolistu pārstāvētā komanda spēja rezultātu izlīdzināt un pēdējā minūtē arī izvirzīties vadībā.

Four Grains komandas labā vārtus guva Aleksejs Agarelovs, Vjačeslavs Jegorovs un Valērijs Černiševs.
Pēc septiņām spēļu kārtām Four Grains komanda līgas kopvērtējuma tabulā ar 13 punktiem ieņem otro vietu.
Four Grains komandas sastāvs – Iļja Salasin (G), Valērijs Černiševs, Ilmārs Rancāns, Dmitrijs Mihejevs, Ruslans Lapeškins, Aleksejs Agarelovs, Romāns Lavrinovs, Vjačeslavs Jegorovs un Aleksandrs Daņiļins.

Mākslinieciskais noformējums: Santry Champions League