Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

S. Kaktiņš un E. Faterkins uzvar C grupā draugiem.lv

- 29.02.2016

IMG_2618Vakar, 28. februārī, Gormanston (Co. Meath) motokrosa trasē norisinājās 100 jūdžu braucienu komandām (100 Miler Team Motocross Race). Jauniešu konkurencē latvieši nebija pārstāvēti, savukārt pieaugušo sacensībās piedalījās divas latviešu komandas – Sandis Kaktiņš/Elans Faterkins un Jurģis Bērziņš/Agnis Liberts.

100 jūdžu braucienā uzvarēja tā komanda, kura noteiktā laika posmā – trijās stundās – veica visvairāk apļus.

Sandis Kaktiņš un Elans Faterkins, viens otru nomainot ik pēc 15 minūtēm, pa abiem veica 73 apļus un savā C grupā (Grade C) izcīnīja pirmo vietu, bet kopvērtējumā ierindojās 4. vietā. Diemžēl sacensību rīkotāji bija aizmirsuši parūpēties par balvām, līdz ar to Sandim un Elanam no šīs uzvaras nekas nepaliks par piemiņu.
Jurģis Bērziņš un Agnis Liberts komandu brauciena kopvērtējumā palika 16. vietā.