Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

S.Kaktiņš un E.Faterkins izcīna uzvaras savās grupās draugiem.lv

- 30.03.2016

12928426_10153506553733317_7947880187050419124_nAizvadītās nedēļas nogalē, 26. un 27. martā, Ferns trasē, Co. Wexford norisinājās 2016. gada sezonas Dienvidīrijas motokrosa čempionāta otrais posms. Sestdien uz starta izgāja jaunieši (Southern Centre Youth MX), bet svētdien savus spēkratus rūcināja pieaugušie (Southern Centre Adult MX).

No jauniešiem vislabāk veicās Markusam Kalniņam, kurš motociklu klasē līdz 65cc posma kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu (pa braucieniem – 3. vieta, 5. vieta un 2. vieta). Markuss Kalniņš nopelnīja 58 ieskaites punktus.
Savukārt Kristers Žigalovs motociklu klasē līdz 85cc palika 4. vietā (pa braucieniem – 5. vieta, 6. vieta un 5. vieta), tādējādi nopelnot 47 ieskaites punktus, bet Kristofers Kauliņš šajās sacensībās nepiedalījās, jo ir guvis traumu.

Pieaugušo konkurencē latviešus pārstāvēja Sandis Kaktiņš, savukārt Elans Faterkins un Jurģis Bērziņš startēja Senioru grupā (Over 35).
Visi trīs latvieši savus spēkus pārbaudīja amatieru grupās (Grade C).
Sandis Kaktiņš un Elans Faterkins (pa braucieniem – 3. vieta, 2. vieta un 1. vieta) savās grupās izcīnīja uzvaras, bet Jurģis Bērziņš ierindojās 5. vietā (pa braucieniem – 5. vieta, 6. vieta un 4. vieta).