Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

R. Zaķis uzvar un labo trases rekordu draugiem.lv

- 19.06.2016
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

1151026_430278830422340_1218619525_nVakar, 18. jūnijā, Īrijas dienvidu daļā norisinājās The Stone Mad skrējieni, kuros dalībnieki pēc izvēles varēja veikt vienu no trijām distancēm – pusmaratonu, maratonu vai ultramaratonu (62 km). Mūsu garo distanču skrējējs Raivis Zaķis pagājušajā gadā veica ultramaratona distanci, bet šogad deva priekšroku pusmaratonam (21,8 km).

2015. gadā, skrienot 62 km distanci, Raivis Zaķis izcīnīja augsto otro vietu, bet šogad pusmaratonā palika nepārspēts.

Raivis Zaķis 21,8 km distanci noskrēja 01:19:09 un savu tuvāko sekotāju apsteidza par nepilnām 20 minūtēm.
Pieredzes bagātais garo distanču skrējējs ne tikai izcīnīja uzvaru pusmaratona distancē, bet arī uzlaboja trases rekordu par vairāk kā septiņām minūtēm.
Raivis Zaķis Īrijā pārstāv West Waterford Athletic Club.