Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

K. Kaugaram vēl viena uzvara draugiem.lv

- 23.07.2016
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

k1Šodien, 23. jūlijā, Tullamore Harriers vieglatlētikas kluba mājvietā norisinājās Visīrijas jauniešu vieglatlētikas sacensības (GloHealth Juvenile T&F Championships), kurās savus spēkus pārbaudīja Īrijas un Ziemeļīrijas labākie jaunie sportisti. Labāko vidū bija arī latvieši!

Vislabāk no latviešiem veicās Dunleer vieglatlētikas kluba (Dunleer A.C.) pārstāvim Kārlim Kaugaram, kurš zēnu U-12 vecuma grupā izcīnīja uzvaru turbo šķēpa mešanā. Kārļa raidītais šķēps lidoja 31,75m tālu. Jaunā sportista rezultāts tikai par četriem centimetriem atpaliek no valsts rekorda.

Labāko sešiniekā Kārlis iekļuva arī augstlēkšanā. Kārlis pārvarēja 1,30m un izcīnīja sesto vietu. Uzvaru šajā disciplīnā izcīnīja Kyle Ettoh, kuram pa spēkam bija 1,53m augstums.
Kārļa māsa Liene Kaugare, kura arī pārstāv Dunleer vieglatlētikas klubu, meiteņu U-15 vecuma grupā ierindojās 8. vietā lodes grūšanā. Liene lodi aizgrūda 9,91m tālu, bet uzvarētāja Ciara Sheehy – 13,93m.