Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

E.Faterkins – senioru amatieru grupas čempions draugiem.lv

- 05.09.2016
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

14232496_10153869261788317_1963329289398368009_nSvētdien, 4. septembrī, Doon trasē norisinājās Dienvidīrijas pieaugušo motokrosa čempionāta (Southern Centre Adult MX) 2016. gada sezonas pēdējais, devītais posms. Šajā posmā latviešus pārstāvēja Sandis Kaktiņš (MX1 amatieru grupa), Elans Faterkins, Jurģis Bērziņš un Alvis Kalniņš (visi MX2 senioru amatieru grupa).

Sezonas pēdējais posms veiksmīgs izrādījās gan Sandim Kaktiņam, gan Elanam Faterkinam, jo abi kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena! Sandis Kaktiņš visos trijos ieskaites braucienos finiša līniju šķērsoja kā pirmais un līdz ar to izcīnīja uzvaru arī posma kopvērtējumā.

Elans Faterkins pirmajā un trešajā ieskaites braucienā palika nepārspēts, bet otrajā ieskaites braucienā uzrādīja otru labāko laiku, un tas viņam ļāva kļūt ne vien par posma uzvarētāju, bet arī par šā gada čempionu savā senioru amatieru grupā!
Elans Faterkins septiņos 2016. gada Dienvidīrijas motokrosa čempionāta posmos izcīnīja uzvaras, bet divos posmos ierindojās 2. vietā, tādējādi saviem konkurentiem neatstādams ne mazāko cerību uz uzvaru kopvērtējumā.
Jurģis Bērziņš sezonas pēdējā posmā ierindojās 5. vietā, bet Alvis Kalniņš palika septītais.