Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Latvian Hawks A – regulārā čempionāta uzvarētāji draugiem.lv

- 15.04.2018
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

img_6314Vakar, 14. aprīlī, Dundonald Ice Bowl arēnā, Belfāstā savā starpā tikās divas Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas – Latvian Hawks A un Dundalk Warriors. Abām komandām šī bija 2017./2018. gada sezonas Cross Border A League pēdējā regulārā čempionāta spēle. Līdz sestdienas vakaram Latvian Hawks A komandas kontā bija tikai uzvaras, bet Dundalk Warriors šosezon bija piedzīvojuši vienu zaudējumu.

Latvian Hawks A vs Dundalk Warriors 8:4 (3:1, 3:2, 2:1)
Abu komandu iepriekšējā spēlē pārāka izrādījās Latvian Hawks A komanda un, kā liecina mača rezultāts, arī šoreiz vanagi plūca uzvaras laurus, tādējādi regulāro čempionātu noslēdzot bez zaudējumiem un kļūstot par uzvarētājiem.
Jau pašā spēles sākumā pretinieku vārtsargu pārspēja kādreizējais Latvijas jauniešu izlases spēlētājs Dmitrijs Komarnickis, tādējādi izvirzot Latvian Hawks A komandu vadītā. Drīz pēc tam vārtus guva arī Nikolajs Červjakovs un Roman Kiciny. Pirmās trešdaļas izskaņā vienu reizi precīza bija arī Dundalk Warriors komanda.
Otrās trešdaļas sākumā Dundalk Warriors spēlētāji Vytautas Lukosevicius un Aleksejs Sinakovs panāca neizšķirtu 3:3, tomēr tāds līdzsvars ilgi nesaglabājās. Eduards Ivanovs ātri atkal vadībā izvirzīja Latvian Hawks A komandu, bet Viktors Serdjukovs un Roman Kiciny rezultāta starpību palielināja vēl vairāk.
Pēdējā trešdaļa ar precīziem trāpījumiem Latvian Hawks A rindās atkal izcēlās Viktors Serdjukovs un Roman Kiciny, kamēr Dundalk Warriors pretinieku vārtsargu pārspēja tikai vienu reizi.
Tagad abas komandas gatavojas play-off, kas sāksies pēc 21. aprīļa.

Latvian Hawks A komandas sastāvs – Dmitrijs Komarnickis, Nikolajs Červjakovs, Roman Kiciny, Viktors Serdjukovs, Eduards Ivanovs, Ingars Renķis, Armands Renķis, Vasily Distaff, Rinalds Dzirvinskis, Saulius Vaiciulionis, Alexandr Kuts un Michal Kostalnik (G).
Dundalk Warriors komandā spēlē divi Latvijas sportisti – Raimonds Karpinskis un Aleksejs Sinakovs.