Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Spēļu maratons Longfordā draugiem.lv

- 22.10.2018
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

44449746_1140012656123736_8595220653064323072_oAizvadītās nedēļas nogalē, 20. un 21. oktobrī, Longford Inline Rink arēnā norisinājās 2018./2019. gada sezonas Inline Hockey Ireland čempionāta spēļu kārtas. Sestdien spēkiem mērojās U-12 un U-14 vecuma grupu bērni un jaunieši, bet svētdien nūjas krustoja Elites līgas komandas. Mājinieki – Longford Hawks U-12, Longford Hawks U-14 un Midland Thunder – šo spēļu kārtu aizvadīja ar mainīgām sekmēm.

Longford Hawks vs Kilkenny Storm 1:4
U-12 vecuma grupā mājinieki vienā spēlē izcīnīja uzvaru, bet divās atzina pretinieku pārākumu. Te gan jāatzīmē, ka dažiem bērniem šīs bija pirmās spēles Longford Hawks komandas sastāvā.
U-14 vecumā grupā Longford Hawks komandai veicās labāk – trīs uzvaras un viens zaudējums.
Longford Hawks U-12 komandas sastāvs – Pauls Menģelis, Kristers Stiebris, Roberts Ķipars, Alana Mahmuda, Gatis Jēkabsons, Samanta Ivanova, Kristaps Kalniņš, Baiba Kalniņa, Zara Wilkinson, Dāvis Glāzinieks, Loki Wehder, Roberts Jānis Brizga un Elias Presaitis (G).
Longford Hawks U-14 komandas sastāvs – Pauls Menģelis, Kristers Stiebris, Roberts Ķipars, Emīls Jonuss, Samanta Ivanova, Lusia Gonzalesa, Sofia Bartl un Elias Presaitis (G).

Elites līga
Midland Thunder
vs Rileys 8:5
Midland Thunder vs Pelicans 4:14
Rezultāti liecina, ka Midland Thunder spēlētāji pārliecinoši uzvarēja Rileys komandu, bet piekāpās šā brīža kopvērtējuma līderiem Pelicans – pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts 4:4, bet otrā puslaikā mājinieki, kā izteicās treneris Jānis Ķipars, “salūza”.
Midland Thunder komandas sastāvs – Ingus Dvīnis, Vilis Dvīnis, Matīss Simanskis, Krišs Jānis Žīgurs, Melvin Voronkovas, Timurs Diaconu, Dennis Muskulidi, Adam Djemilov un Artjoms Muskulidi (G).