Svētdiena, 20. janvāris, Varda dienas: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

24 tautieši saņems vēstnieka Atzinības rakstus draugiem.lv

- 02.01.2019

img_9070Šā gada 19. janvārī 24 tautieši saņems Latvijas vēstnieka Jāņa Sīļa Atzinības rakstus. Latvijas vēstniecība Īrijā ir nolēmusi piešķirt vēstnieka Atzinības rakstus Īrijas latviešu skoliņu skolotājiem un Jauniešu grupu vadītājiem par pašaizliedzīgu darbu jaunās paaudzes izglītošanā un latviskās identitātes stiprināšanā, kā arī trīs Īrijas latviešiem par Latvijas vārda nešanu Īrijā un pasaulē.

Latvijas Republikas vēstnieka Īrijā Jāņa Sīļa Atzinības rakstus saņems:
1. Inga Zvirgzdiņa
Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) Navanas latviešu bērnu un jauniešu apvienība “Impulss”
2. Ritma Prokopčenko
Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) svētdienas skola “Saulgriezīte” (Dublina)
3. Mārīte Paegle
Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) nedēļas nogales skola “Kamenīte”
4. Olita Lagzdiņa
Montessori bērnu dārzs un After School centrs “Winnie the Pooh” Longfordā, “Tīģerītis Rū”
5. Teiksma Kuzņecova
Latviešu Biedrības Īrijā (LBI) nedēļas nogales skoliņa “Ābolītis” (Drogheda)
6. Inita Danne
Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) Portlīšas (Portlaoise) latviešu nedēļas nogales skola „Sauleszaķēns”
7. Laura Zemvalde
Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) Portlīšas (Portlaoise) latviešu nedēļas nogales skola „Sauleszaķēns”
8. Zane Kažotniece
Meijo (Mayo) Latviešu atbalsta grupas latviešu bērnu nedēļas nogales skola
9. Daina Konstantinova – Škurova
Čarlevilas (Charleville) latviešu nedēļas nogales skola „Pūcīte”
10. Ira Fjodorova
Nedēļas nogales skola “Kamoliņš”
11. Solveiga Lizinska
Nedēļas nogales skola “Kamoliņš”
12. Ingrīda Tārauda
Tulovas (Tullow) latviešu bērnu nedēļas nogales skola “Saulessvece”
13. Karīna Vargovcika
Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Midlandes nedēļas nogales latviešu skola “Pūcītes”
14. Evija Nvaneri
Latviešu biedrības Kavanā (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skola “Zinītis”
15. Ilze Stīpniece
Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) nedēļas nogales skoliņa “Jumītis”, Voterforda
16. Līga Vaļģe
Latviešu bērnu pulciņš “Cielaviņa” Tulovā
17. Laima Ozola
Īrijas latviešu nacionālās padomes Jauniešu grupa
18. Vineta Ranka
Latviešu ģimenes atbalsta grupa “Zemene”
19. Ilze Barkus
Kristus Apvienotā evaņģēliski luteriskā latviešu draudzes Īrijā svētdienas skoliņa
20. Agnese Brūvere
Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) jauniešu grupas vadītāja
21. Laine Nigule – Belenusa
Par ieguldījumu Rietumkrasta bērnu, jauniešu un pieaugušo muzikālajā izglītībā

22. Silvija Grigule – Jones
Grāmatas What next? autore
23. Sanita Pušpure
Airētāja, 2018.gada pasaules čempione airēšanā vieninieču disciplīnā
24. Krista Valtere
National Bravery Award – apbalvojuma par drošsirdību, glābjot cita cilvēka dzīvību saņēmēja

Vēstnieka Atzinības rakstu pasniegšanas ceremonija notiks 19.janvārī plkst. 12.00 Latvijas vēstniecības Īrijā telpās – 23 Fitzwilliam Place, Dublin 2.

FOTO: baltic-ireland.ie



Draugiem.lv pase

reklāma: reklama@baltic-ireland.ie redakcija: info@baltic-ireland.ie