Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

K.Kaugars starp labākajiem gan Īrijā, gan Latvijā draugiem.lv

- 03.02.2020
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

84590996_535655747045151_1214492978941263872_nAizvadītās nedēļas nogalē, 1. un 2. februārī, Athlone Institute of Technology (AIT) arēnā norisinājās Leinster jauniešu vieglatlētikas sacensības telpās (Leinster Indoors Juveniles Days), kurās piedalījās arī latvieši – Dunleer A.C. pārstāvis Kārlis Kaugars (U-16) un Dundalk St. Gerards A.C. pārstāve Enya Silkena (U-14).

Kā jau tas pēdējā laikā ierasts, labus rezultātus uzrādīja Kārlis Kaugars. Startējot zēnu U-16 grupā, Kārlis lodes grūšanā (4 kg) ar rezultātu 14,44m izcīnīja pirmo vietu. Tuvākā sekotāja rezultāts šajā disciplīnā bija 11,06m.
Savukārt augstlēkšanas sektorā latvietis ar tādu pašu rezultātu kā uzvarētājam – 1,65m izcīnīja sudraba medaļu, bet tāllēkšanas disciplīnā ar rezultātu 5,33m ierindojās 4. vietā. Līdz medaļai Kārlim pietrūka tikai 3 cm.
Divas bronzas medaļas izcīnīja arī Enya Silkena. Pārbaudot savus spēkus meiteņu U-14 grupā, Enya tāllēkšanā (4,51m) un augstlēkšanā (1,35) izcīnīja trešās vietas. Enya iekļuva arī 60m barjerskrējiena finālā, bet kritiens liedza pacīnīties par medaļu, jo savā priekšskrējienā meitene bija labākā.

29. februārī Bridge House Hotel, Tullamore notiks Īrijas labāko vieglatlētu apbalvošana. Kā labākais jaunais Louth grāfistes sportists uz apbalvošanas ceremoniju ir uzaicināts arī Kārlis Kaugars.
Jau vēstīts, ka Kārlis 2019. gadā piedalījās vienās sacensībās Latvijā. Toreiz sasniegtie rezultāti ir ierindojuši Kārli labāko trijniekā U-16 vecuma grupā. Kārļa rezultāts šķēpa mešanā (51,72m) ir bijis trešais labākais Latvijā, bet lodes grūšanā (13,17m) mūsu jaunajam sportistam ir dalīta trešā vieta, liecina Latvijas vieglatlētikas savienības apkopotā informācija. Jāpiebilst, ka startējot Latvijā, Kārlis bija gadu jaunāks par saviem konkurentiem.