Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

Karsta nedēļas nogale Dundalkas trasē draugiem.lv

- 21.07.2021

whatsapp-image-2021-07-18-at-12-12-58-1Šā gada karstākajās brīvdienās – 17. un 18. jūlijā – Dundalkas trasē norisinājās 2021.gada jauniešu un pieaugušo Dienvidīrijas motokrosa čempionāta otrais posms. Sestdien uz starta izgāja bērni un jaunieši (Southern Masters Youth), bet svētdien savus spēkus pārbaudīja pieaugušie (Southern Masters Adults).
Latvieši bija pārstāvēti abās sacensību dienās.

Jauniešu sacensībās latviešus pārstāvēja Robijs Depers, kurš 85cc motociklu klasē palika nepārspēts un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, bet 65cc mocīšu klasē Edward Bergins atzīmējās ar ceturto vietu.
Savukārt Kristers Žigalovs, startējot 250cc motociklu klasē, finiša līniju šķērsoja kā otrais.

Nākamajā dienā Kristers Žigalovs, kuram vecums atļauj startēt arī pieaugušo konkurencē, braucot MX2 B grupā, ierindojās septītajā vietā.
Savukārt Juris Varanauskis izgāja uz starta MX1 amatieru C grupā un atzīmējās ar augsto otro vietu.
Vēl pieci latvieši izgāja uz starta Over 35 grupā. Elans Faterkins, startējot MX1 B grupā, izcīnīja otro vietu, bet Sandis Kaktiņš MX1 A grupā finiša līniju šķērsoja kā trešais. Sasniedzot piekto labāko rezultātu, Jurģis Bērziņš bija labākais no latviešiem C grupā, aiz viņa finišēja Jānis Kļaviņš, kurš iepriekš bija zināms kā hokeja vārtsargs, bet Mareks Melders, kurš motokrosa apritē atgriezies pēc ilgāka pārtraukuma, palika astotajā vietā.

Trešais Dienvidīrijas motokrosa čempionāta posms notiks 31. jūlijā un 1. augustā Doon trasē.