Trešdiena, 24. aprīlis, Varda dienas: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Motokrosisti turpina krāt ieskaites punktus draugiem.lv

- 03.08.2021

whatsapp-image-2021-07-18-at-12-13-00-1Aizvadītajā nedēļas nogalē – 31. jūlijā un 1. augustā – Doon trasē norisinājās 2021.gada jauniešu un pieaugušo Dienvidīrijas motokrosa čempionāta trešais posms. Sestdien uz starta izgāja bērni un jaunieši (Southern Masters Youth), bet svētdien savus spēkratus rūcināja pieaugušie (Southern Masters Adults).
Latvieši bija pārstāvēti abās sacensību dienās.

Bērnu un jauniešu sacensībās latviešus pārstāvēja Edward Bergins, kurš 65cc mocīšu klasē atzīmējās ar 4. vietu.
Robert Bergins startēja 85cc motociklu klasē un palika piektais.
Savukārt Kristers Žigalovs, startējot 250cc motociklu klasē, finiša līniju šķērsoja kā trešais.

Nākamajā dienā Kristers Žigalovs, kuram vecums atļauj startēt arī pieaugušo konkurencē, braucot MX2 B grupā, ierindojās sestajā vietā.
Savukārt Juris Varanauskis, pārbaudot savus spēkus MX1 amatieru C grupā, izcīnīja trešo vietu.
Over 35 grupā latviešus pārstāvēja pieci motokrosisti. Sandis Kaktiņš MX1 A grupā finiša līniju šķērsoja kā otrais, bet Elans Faterkins, startējot MX1 B grupā, palika ceturtais.
C grupā Jurģis Bērziņš izcīnīja augsto otro vietu, Jānis Kļaviņš atzīmējās ar setīto vietu, bet Mareks Melders ierindojās devītajā vietā.
Priekšpēdējais Dienvidīrijas motokrosa čempionāta posms notiks 21. un 22. augustā Vernonmount trasē.