Otrdiena, 23. aprīlis, Varda dienas: Jurģis, Juris, Georgs

Motokrosisti aizvada priekšpēdējo posmu draugiem.lv

- 23.08.2021

whatsapp-image-2021-07-18-at-12-13-02Aizvadītajā nedēļas nogalē – 21. un 22. augustā – Vernonmount trasē norisinājās 2021.gada jauniešu un pieaugušo Dienvidīrijas motokrosa čempionāta ceturtais posms. Sestdien uz starta izgāja bērni un jaunieši (Southern Masters Youth), bet svētdien savus spēkus pārbaudīja pieaugušie (Southern Masters Adults).
Latvieši bija pārstāvēti abās sacensību dienās.

Bērnu un jauniešu sacensībās latviešus pārstāvēja Edward Bergins, kurš 65cc mocīšu klasē izcīnīja godalgoto 3. vietu.
Robert Bergins startēja 85cc motociklu klasē (smallwheel) un atzīmējās ar 5.vietu.
Savukārt Kristeram Žigalovam, startējot 250cc motociklu klasē, ķibeles ar tehniku liedza pabeigt sacensības. Jaunietis veica tikai vienu braucienu un palika pēdējā vietā.

Nākamajā dienā Kristeram Žigalovam, kuram vecums atļauj startēt arī pieaugušo konkurencē, veicās daudz labāk. Braucot MX2 B grupā, viņš ierindojās septītajā vietā.
Savukārt Juris Varanauskis, pārbaudot savus spēkus MX1 amatieru C grupā, izcīnīja trešo vietu.
Viskuplāk latvieši bija pārstāvēti Over 35 grupā. Sandis Kaktiņš MX1 A grupā finiša līniju šķērsoja kā otrais, tādu pašu sniegumu, startējot MX1 B grupā, uzrādīja Elans Faterkins.
C grupā Jurģis Bērziņš atzīmējās ar 8.vietu, Mareks Melders palika 11.vietā, bet Jānis Kļaviņš ierindojās 12. vietā.

Pēdējais Dienvidīrijas motokrosa čempionāta posms notiks 4. un 5. septembrī Gormanstown trasē.