Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

Latviešiem medaļu birums draugiem.lv

- 09.09.2021

whatsapp-image-2021-07-18-at-12-12-58-1Aizvadītajā nedēļas nogalē – 4. un 5. septembrī – Gormanstown trasē norisinājās 2021.gada jauniešu un pieaugušo Dienvidīrijas motokrosa čempionāta pēdējais posms. Sestdien uz starta izgāja bērni un jaunieši (Southern Masters Youth), bet svētdien savus spēkratus rūcināja pieaugušie (Southern Masters Adults).
Latvieši bija pārstāvēti abās sacensību dienās.

Bērnu un jauniešu sacensībās latviešus pārstāvēja Edward Bergins, kurš 65cc mocīšu klasē atzīmējās ar 4. vietu.
Robijs Depers startēja 85cc motociklu klasē (smallwheel) un izcīnīja augsto 2.vietu.
Savukārt Kristers Žigalovs, startējot 250cc motociklu klasē, veica tikai vienu no trijiem braucieniem un trīs dalībnieku konkurencē palika pēdējais.

Nākamajā dienā Juris Varanauskis, pārbaudot savus spēkus MX1 amatieru C grupā, kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Pirmajā un trešajā braucienā latvietis finiša līniju šķērsoja kā pirmais, bet otrajā braucienā – uzreiz aiz uzvarētāja, kopvērtējumā izcīnot 1. vietu.
Kā jau ierasts, viskuplāk latvieši bija pārstāvēti Over 35 grupā. Sandis Kaktiņš MX1 A grupā izcīnīja 2. vietu, bet Elans Faterkins MX1 B grupā – 3. vietu.
C grupā startējošie latvieši finiša līniju šķērsoja viens aiz otra – Jurģis Bērziņš atzīmējās ar 6.vietu, Jānis Kļaviņš palika 7. vietā, bet Aigars Skadiņš ierindojās 8. vietā.

Lai arī Dienvidīrijas motokrosa čempionāts ir noslēdzies, motokrosa sezona turpināsies ar pāris sacensībām, piemēram 100 jūdžu braucienu.