Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Motokrosa sezona rit pilnā sparā draugiem.lv

- 15.04.2022

whatsapp-image-2021-07-18-at-12-13-00-1Aizvadītās nedēļas nogalē, 9. un 10. aprīlī, norisinājās 2022. gada sezonas Visīrijas motokrosa čempionāta otrais posms, kurā piedalījās arī spēcīgie braucēji no Ziemeļīrijas. Sestdien uz starta izgāja bērni un jaunieši, bet svētdien – pieaugušie.
Kā jau tas ierasts – latviešu motokrosisti bija pārstāvēti gan sestdien, gan svētdien.

Motociklu klasē līdz 65cc latviešus pārstāvēja Martins Kalniņš un Eduards Bergins. Savā grupā Martins izcīnīja augsto otro vietu, bet Eduards ierindojās 13. vietā.
Savukārt Roberts Bergins, startējot 85cc (bigwheel) klasē, ieņēma 17. vietu, bet 125cc motociklu klasē startējošais Markuss Kalniņš atzīmējās ar 9. vietu.

Dienu vēlāk Juris Varanauskis amatieru MX1grupā palika 10. vietā.
Over 35 grupā startējošie Sandis Kaktiņš ierindojās 7. vietā, Aigars Skadiņš – 10. vietā, Elans Faterkins – 11. vietā, bet Jurģis Bērziņš – 26. vietā.
Veterānu konkurencē Jānis Kļaviņš izcīnīja 6. vietu.
Nākamās sacensības notiks jau šajā nedēļas nogalē, kad Dundalkas trasē tiks atklāts šā gada Dienvidīrijas čempionāts.