Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

M.Bogdanovs no Ungārijas pārved divas zelta medaļas draugiem.lv

- 09.06.2022
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

image0No 2. līdz 5. jūnijam Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās “Hungarian Kickboxing World Cup 2022″ sacensības. Jau vēstīts, ka uz Budapeštu West Cork Kickboxing Club komandas sastāvā devas arī 14 gadus vecais Markuss Bogdanovs.
Kopumā kikboksa sacensībās Budapeštā piedalījās 37 valstu sportisti. Komandu kopvērtējumā uzvarēja Ungārija, Īrija ierindojās 18. vietā, bet Latvija – 20. vietā.

Markuss Bogdanovs startēja Kick Light un Light Contact disciplīnās, svara kategorijā līdz 57kg (white-green belts).

Abās disciplīnās jaunais latviešu sportists palika nepārspēts un izcīnīja zelta medaļas.
Vasarā jaunais censonis neplāno atpūsties, bet gan cītīgi trenēties, lai oktobrī Īrijas valstsvienības sastāvā dotos uz sacensībām Itālijā un godam pārstāvētu Īrijas karoga krāsas.