Pirmdiena, 16. septembris, Varda dienas: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Traģiskais futbola mačs. draugiem.lv

- 10.02.2008
Sadaļas: Sports -

Svētdien, Phoenix parkā, Dublinā plkst.11.oo notika kārtējā futbola spēle starp mums jau labi pazīstamo mūsu tautiešu komandu „D’Pils” un „Drimnagh Celtic”. Runā, ka futbols pasaulē esot sporta karalis, un to spēlē vienmēr un visur, jo sevišķi Īrijā. Futbols ir viena no iespējām, kas palīdz gan atpūsties, gan kļūt par enerģisku profesionāli jebkurā izvēlētā specialitātē. Šodienas spēlē gan mūsējiem tik labi neveicās, faktiski tā bija vairāk vai mazāk „melnā diena”.

Spēles laikā vairākas reizes mūsējo raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabu, un tā ne sitama negāja pat reizēm tukšos īru vārtos. Pats spēles sākums neveiksmīgs bija „D’Pils” spēlētājam Dimitrijam Mihejevam, kurš izmežģīja potīti, un līdz ar to spēli turpināt vairs nevarēja. Spēles desmitajā minūtē īri atklāja rezultātu – 1 : 0, un spēles 30 minūtē atkal papildināja rezultātu. Pirmais puslaiks beidzās ar „Drimnagh Celtic” pārsvaru 2 : 0.
Otrais puslaiks sākās ar redzamu mūsējo pārsvaru, un drīz vien rezultatīvu sitienu izpildīja Bogdans. 2:1. Atkal vairākas reizes bumba trāpīja īru vārtu stabiem, bet rezultāts palika nemainīgs. Īru komandas spēlētāji sāka nervozēt, un vairākkārt pārkāpa noteikumus. Galvenais tiesnesis trīs reizes rādīja dzelteno kartīti, norādot uz kādu no īru spēlētājiem. Traģisks notikums izvērtās četras minūtes pirms sacensību beigām. Vienlaicīgi ķerot bumbu ar galvu, Aleksandra Beinaroviča degunu salauza kāds īru spēlētājs, kurš lēcienā ar savu galvu ietriecās Aleksandra degunā. Pāri laukumam noskanēja skaļš „krakšķis”, spēle tika apturēta uz vismaz 20 minūtēm. Aleksandru aizveda ātrā palīdzība, un iespējams, ka kāds laiks būs jāpavada slimnīcā. Novēlam Aleksandram ātru izveseļošanos.
Spēle beidzās ar minimālu pretinieku pārsvaru, rezultāts 2 :1.
Sakarā ar to, ka patlaban komandā augšminēto apstākļu dēļ nevar spēlēt vairāki spēlētāji, komandai ir nepieciešama papildinājums. Iespējams, ka esat spēlējis futbolu jau agrāk, varbūt pat profesionāli, tādēļ varat izlemt un pieteikties. Tālrunis 0851491774

Klikšķināt uz bildēm, lai redzētu pilnā izmērā.

February 11th, 2008 at 2:47 pm

Kur varetu apstities turpmako spelu kalendaru?

February 11th, 2008 at 3:09 pm

Futbolā nav spēļu kalendārs uz sezonu. Portāls baltic-ireland sestdienās publicē pasākumu kalendāru “Šajās brīvdienās”, tur tad arī ir katras konkrētās svētdienas futbola spēļu laiki un vietas. Pārsvarā gadījumos gan “D`Pils”, gan “Soviet Union FC” komandas spēlē svētdienās plkst. 11.00 Phoenix Park.