Ceturtdiena, 19. septembris, Varda dienas: Verners, Muntis

“D`Pils” izstājas no Amateur kausa izcīņas draugiem.lv

- 27.04.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Svētdien, 25. aprīlī, Latvijas sportistu pārstāvētā futbola komanda “D`Pils” aizvadīja ceturtdaļfināla spēli Amateur Cup izcīņā. Mūsējo pretinieki šoreiz bija “FC Blanch” futbolisti.
“FC Blanch” vs “D`Pils” 1:0
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “D`Pils” komandas spēlētājs Alberts Kasperčiks:

“Kā jau tika gaidīts, spēle bija saspringta un par tādām spēlēm mēdz teikt: spēle ir līdz pirmajiem vārtiem. Kā tas arī notika.
Speles gaita lielāko ties noritēja laukuma vidusdaļā, bet pirmajās 20 minūtēs bija jūtams “FC Blanch” komandas spiediens, kuru daugavpilieši godam noturēja un pat izveidoja pāris bīstamus momentus pie pretinieka vārtiem.
Pirmais puslaiks beidzās bez vārtu guvumiem, 0:0.
Otrajā puslaikā scenārijs nemainijās, ja nu vienīgi “D`Pils” komandai bija mazliet vieglāk, jo vējš nedaudz piepalīdzēja, bet vārtus gūt tā arī neizdevās. Vienā no pretuzbrukumiem “FC Blanch” futbolisti spēja gūt vārtus, kas arī pielika punktu spēlē un izšķīra, kura no komandām spēlēs pusfinālā.
Var piebilst, ka otrā puslaika vidū pie rezultāta 0:0, “D`Pils” komanda guva vārtus burzmā pie pretinieku vārtiem, kad bumba nedaudz šķērsoja vārtu līniju, bet, diemžēl, spēles galvenais tiesnesis to neredzēja un pretinieks guva vārtus no aizmugures stāvokļa, bet šajā situācijā nevar nevienu vainot zaudējumā, jo “FC Blanch” komanda, izveidojot divus vārtu gūšanas momentus, guva vienus vārtus, kamēr daugavpiliešiem bija četras tādas izdevības, bet nevieni vārti netika gūti. Pašiem vien ir jāpiestrādā pie momentu realizēšanas un tad viss būs ok.
Komanda pateicas sanākušajiem faniem, tai skaitā “Dynamo Dublin” komandas spēlētājiem un tās pārstāvjiem.”