Svētdiena, 29. septembris, Varda dienas: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Daugavpilieši izcīna kārtējo uzvaru. draugiem.lv

- 18.11.2007
Sadaļas: Sports -

Kā jau ierasts svētdienās, arī šī diena nebija izņēmums un Phoenix Park, Dublin gan “Soviet Union FC”, gan “D`Pils” futbolisti šorīt aizvadīja pa spēlei. Daugavpiliešu pretinieki bija “Park Orient” komanda, bet “Soviet Union FC” mērojās spēkiem ar “Frankfort” futbolistiem.

“D`Pils” vs “Park Orient” 5 – 4.
Spēle sanāca ļoti interesanta un pilna intrigu. Spēcīgie daugavpilieši atļāvās sev nelielu vaļību un zaudēja pirmo puslaiku ar rezultātu 1 – 3. Bet, kā tas raksturīgi “D`Pils” komandai, tā nedodas uz spēlēm, lai zaudētu. Iznākot uz laukuma pec pārtraukuma, daugavpilieši parādija raksturu un uzvarēja spēli.
Vārtus guva: Lapeskins, Rasims, Salasins, Beinarovics (2).

“Soviet Union FC” vs “Frankfort” 1 – 6.
Daudzu traumu dēļ, kas piemeklēja komandas pamatsastāva spēlētājus, ļāva sevi šodien paradīt rezervistiem. Tas gan necik neattaisno “Soviet Union FC” komandas zaudējuma. Noteicošais bija gribasspēka trūkums. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija vēl visai cerīgs 1 – 2, bet otrajā puslaikā “Frankfort” izrādijās daudz veiksmīgāki.
“Soviet Union FC” komandas labā vārtus guva Kasperčiks.
Šajā sezonā “Soviet Union FC” komanda galveno uzsvaru lika uz čempionāta spēlēm, šī bija kausa izspēle, varbūt tas arī nospēlēja zināmu lomu, bet tas tomēr nav attaisnojums zaudējumam un liek aizdomāties par dažu spēlētāju sniegumu.