Piektdiena, 20. septembris, Varda dienas: Marianna, Ginters, Guntra

Pirmā spēle – pirmais zaudējums. draugiem.lv

- 03.05.2008
Sadaļas: Ziņas -

Kanādā, Halifaksā 2. maija vakarā, kad Eiropā jau bija iestājusies jauna diena – 3. maijs, Latvijas izlase ar spēli pret ASV valstsvienību uzsāka dalību Pasaules čempionātā hokejā A grupā.
Pirmās spēles minūtes aizritēja ļoti līdzīgi. Astotajā minūtē ASV izlase, izmantojot skaitlisko vairākumu, guva pirmos vārtus. Tālāk spēle ritēja pamīšus abām komandām spēlējot mazākumā, negūstot nevienus vārtus.
Pirmās trešdaļas beigu rezultāts 1 – 0 par labu ASV izlasei, metienu attiecība 14 – 5.

Otrā spēles trešdaļa sākās ļoti ātrā tempā ar bīstamiem momentiem pie Edgara Masaļska vārtiem. Trešdaļas vidū atkal izmantojot skaitlisko vairākumu, ASV izlase rezultāta starpību palielināja 2 – 0. Minūti vēlāk pēc nozīmētā soda metiena amerikāņiem bija iespēja rezultātu vēl vairāk palielināt, tomēr mūsu vārtsargs Edgars Masaļskis to nepieļāva.
Otrās trešdaļas beigu rezultāts 2 – 0 par labu ASV izlasei, metienu attiecība 27 – 13.

Trešo spēles trešdaļu Latvijas izlase iesāka spēlējot vairākumā, to neizmantojot savā labā. Amerikāņiem jūtams teritoriāls un spēka pārsvars, kas astotajā minūtē noveda pie kārtējā vārtu guvuma 3 – 0. Līdz spēles beigām amerikāņu ofensīva turpinājās, trešdaļas vidū rezultāta starpību palielinot līdz 4 – 0.
ASV vs Latvija 4 – 0, metienu attiecība 49 – 24, soda minūtes 18 – 26.
Par labāko Latvijas izlases spēlētāju šajā spēlē tika atzīts vārtsargs Edgars Masaļskis.

Apakšgrupas otra spēle Kanāda vs Slovēnija beidzās ar rezultātu 5 – 1 mājinieku labā.
Nākamā Latvijas izlases spēle pret Kanādu 4. maijā plkst. 20.30 pēc Īrijas laika.

May 3rd, 2008 at 3:40 am

nu beidzot sagaidisu kad izlase noklus tur kur tai jabut, B grupa, jau cik gadus tik par izdzivosanu vien spele! znaroks labakais – bled, nahuj negovorite so mnoj v jazike kotorova ja nefuricu! u.t.t. 17 – 24 vietai butu atbilstosa vieta musu izlasei pasaules reitinga

3. >> - IRELAND saka:

VECAIS IRELAND Says:
    May 3rd, 2008 at 7:28 am

Masalskis protams malacis,komanda…..,nu gluzi ka iri,visi kaut kur skrien,steidzas,visi kaut ko dara bet rezultata nav.Galvenais izlase ta ari pa siem gadiem nav macijusies izmantot skaitlisko vairakumu un vini ir profesionali kam par to maksa naudu un ne mazu.

May 3rd, 2008 at 9:53 am

speele kaa jau speele.vismaz bij ko skatiities.tas nekas,ka zaudeeja,taada dziive :) gan jau kalviitis kaut ko izdomaas :) :) :)