Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

Bārā “The Living Room” tiešraidē Latvija vs Francija spēle draugiem.lv

- 14.09.2015

IMG_0213Sestdien, 12. septembrī, Eiropas čempionātā (EČ) basketbolā, kas tagad jau notiek Francijas pilsētā Lillē, astotdaļfināla spēlē Latvijas valstsvienība ar rezultātu 73:66 uzveica Slovēnijas izlasi un pēc 14 gadu pārtraukuma iekļuva ceturtdaļfinālā. Latvijas izlase svarīgo ceturtdaļfināla spēli aizvadīs otrdienas, 15. septembra, vakarā.

Ceturtdaļfinālā Latvijas valstsvienības pretiniece būs spēcīgā Francijas izlase un likmes ir augstas – mača uzvarētāji iesoļos pusfinālā, bet zaudētāji turpinās cīņu par 5.-8. vietu.

Latviešiem labi zināmā sporta bāra “The Living Room” mājas lapā pieejamā informācija liecina, ka tiešraidē tiks pārraidīta EČ ceturtdaļfināla spēle, kurā tiksies Latvijas un Francijas izlases.
Spēles sākums plkst. 20.00 pēc Īrijas laika.
Sporta bārs “The Living Room” atrodas uz Cathal Brugha Street, Dublin 1.