“D`Pils” nospēlē neizšķirti. draugiem.lv

- 28.04.2008
Sadaļas: Sports -

“D`Pils” vs “Yellowstone” 1 – 1
Abām komandām ļoti svarīgā 27. aprīļa spēle punktu ziņā beidzās ar neizšķirtu.
Daugavpiliešiem joprojām daži vadošie spēlētāji dažādu iemeslu dēļ nevar palīdzēt savai komandai, tāpēc spēlē pret “Yellowstone” komandu “D`Pils” sastāvā bija tikai vienpadsmit futbolisti. Dažiem spēlētājiem nācās spēlēt sev neierastās pozīcijās, bet pēc trenera Ravsana Sujarova vārdiem – zēni labi tika galā ar saviem pienākumiem.
Pirmsspēles uzdevums bija nezaudēt vārtus un spēlēt no aizsardzības, kā arī censties pretuzbrukumos sasniegt maksimālo.

Pirmais puslaiks noritēja vienādā cīņā bez vārtu guvumiem ar dažiem mazliet bīstamiem momentiem pie abu komandu vārtiem 0 – 0.
Otro puslaiku mūsējie uzsāka aktīvāk un guva vārtus no soda sitiena 1 – 0. Otrā puslaika gaitā daugavpiliešiem bija vēl pāris iespējas gūt vārtus, it īpaši atzīmējot Dmitrija Mihejeva izgājienu viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu, bet bumba tika raidīta dažus centimetrus aiz vārtu staba.
“Yellowstone” komanda guva vārtus no brīvsitiena, kad bumba tika centrēta no laukuma vidusdaļas soda laukumā, kur pretinieka uzbrucējs rīkojās nekļūdīgi 1-1.
Rezultāts nav pārāk apmierinošs “D`Pils” komandai, jo zaudēti divi svarīgi kopvērtējuma punkti, bet ar visu to Ravsans Sujarovs pēc spēles teica, ka ir ļoti gandarīts par komandas cīņas sparu, jo vājā sastāvā spēja nezaudēt stipram pretiniekam.
“D`Pils” komandas labā vārtus guva Dmitrijs Mihejevs.