Piektdiena, 17. maijs, Varda dienas: Umberts, Herberts, Dailis

R. Zaķim piebiedrojas S. Brālītis. draugiem.lv

- 23.04.2008
Sadaļas: Sports -

Garo distanču skrējējs Raivis Zaķis no Dungarvan ar labiem panākumiem turpina piedalīties vietēja mēroga sacensībās. 6. aprīlī Raivis startēja Waterford 6,3 km skrējienā, kurā ar personīgo rekordu 19:20, izcīnīja otro vietu. Nedēļu vēlāk, 13. aprīlī latviešu sportists piedalījās Kinlaboy 10 jūdžu skrējienā (53:21), bet 17. aprīlī Castlemartry 4 jūdžu skrējienā (20:11). Sīvā cīņā abās sacensībās Raivis izcīnīja otrās vietas.
18. aprīlī Raivis startēja Marinas climb 6 jūdžu skrējienā, kurš notika Dungarvan. Šajā distancē, kurā pēdējās 4 jūdzes iet tikai un vienīgi kalnā augšā, Raivis Zaķis uzvarēja ar jaunu savu šīs trases rezultātu – 32:24. Šajās sacensībās otro vietu izcīnīja latvietis Sandis Brālītis.

Sandis Brālītis no Dungarvan ir pazīstams vieglatlēts, kurš, vēl esot Latvijā, uzrādīja labus rezultātus garajās distancēs. Traumu dēļ Sandis kādu laiku bija spiests izlaist sacensības, bet tagad ir atgriezies sportā.