Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

Vanagi sezonu sāk ar uzvaru! draugiem.lv

- 07.09.2008

Sestdien, 6. septembrī Dundalkas Ledus hallē “Latvian Hawks” A komanda aizvadīja savu pirmo 2008./09. gada sezonas spēli. Pirms regulārā čempionāta un Ķeltu kausa sestdienās (6. un 13. septembrī) notiek ekspresturnīrs – Challenge Cup, kurš sevī ietver divas “Latvian Hawks” un “Dundalk Bulls” savstarpējās spēles.
“Latvian Hawks” A komanda šo sezonu uzsāk jaunā, salīdzinoši daudz spēcīgākā sastāvā. 6.septembrī pirmo spēli vanagu rindās aizvadīja divi pieredzējuši aizsargi – Sergejs Šelinkovs no Latvijas un Rory Farrell no ASV.

“Latvian Hawks” vs “Dundalk Bulls” 7 – 6.
Rezultāts šajā spēlē tika atklāts jau pirmajā minūtē un, laužot pagājušā gada tradīciju, ripu no saviem vārtiem ņēma ārā “buļļu” vārtsargs.
Līdz pirmā puslaika 10. minūtei šo darbību “Dundalk Bulls” vārtsargs atkārtoja vēl trīs reizes.
Var tikai minēt, ko dundalcniekiem ģērbtuvēs pēc pirmās spēles trešdaļas teica treneris, bet tas iedarbojās. Otrajā trešdaļā “Dundalk Bulls” hokejisti “pamodās” un rezultātu izlīdzināja 4 – 4.
Visu izšķīra trešā trešdaļa, kurā mazliet pārāki izrādījās “Latvian Hawks” hokejisti!
Savu lomu vanagu uzvarai noteikti nospēlēja arī fantastiskais līdzjutēju atbalsts.
“Latvian Hawks” komandas labā vārtus guva Viktors Serdjukovs (3), Dmitrijs Fjodorovs (2), Aigars Brencis un Patriks Buda.
Challenge Cup nākamā spēle 13. septembrī plkst. 19.30.

September 7th, 2008 at 1:35 pm

sakums bija labs,beigas vel labakas,ta turpinat veci,malaci..

September 8th, 2008 at 7:33 am

Gribas aizlaist paskatiit kaadu speeli.Vai kaads nezin bungas var nest iekshaa??

5. >> - IRELAND saka:

janka 92.61.196.54 not found Says:
    September 8th, 2008 at 9:28 am

pagaidam var i bungas i citus instrumentus.

6. >> - IRELAND saka:

wxy IRELAND Says:
    September 8th, 2008 at 10:24 am

Bij` labs! Vienigi tas tiesnesis galigi nebij` labs.

7. >> - IRELAND saka:

September 8th, 2008 at 10:27 am

Es tomer taures neieteiktu, jo, ja hawki vinnes sestdien, tad uzvaru vares atnemt, jo faniem bij` taures. Tas gadijuma, ja tiesnesis saviem spekiem nevares palidzet bulls uzvaret.

8. >> - IRELAND saka:

September 8th, 2008 at 11:37 am

:D :D :D
    Sho butu vajadzejis redzet: Slovākijas izlases hokejistes olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā 6. septembrī ar 82:0 sagrāva Bulgārijas izlasi!

September 11th, 2008 at 12:06 am

Nja un vajadzeja pieminet ka Sergejs un Janis vel spele buudami apslimushi :)
    Spele bija laba un fani ari labi..Un karpinskis jaa bik labi izskatijas kad sedeja blakus un malkoja fanu dzerienu :D
    Bet nu redzeju ka gribeja uz Ledus tikt bet nu rauma neljaava.. :(

12. >> - IRELAND saka:

saulīte IRELAND Says:
    September 11th, 2008 at 10:52 am

:D :D :D
    Komandas bildē virs viņu galvām tāds “interesants” karogs redzams….
    Maltas kungam droši vien ļoti patīk…..

13. >> - IRELAND saka:

September 11th, 2008 at 10:54 am

Tie latgaļu puiši ar LPSR karogu laikam dzīvo pagātnē. Varbūt vajadzētu faniem samesties un nopirkt citu – šodienai atbilstošāku?

14. >> - IRELAND saka:

Johans IRELAND Says:
    September 11th, 2008 at 11:59 am

Saulīte,vai vis precīzāk.Imant Miezi.
    Vaitu vīrišķīgāku niku nevarēji izvēlēties?

Te nu Maltas kungam nav nekāda sakara ar to karogu.
    Par to tu varētu pajautāt pašai komandai,vai atbalstītājiem. Kas tā par latviešu komandu,ja tajā spēlē,Leiši?