Pirmdiena, 6. maijs, Varda dienas: Didzis, Gaidis

Īru tiesnešu stils nemainās draugiem.lv

- 19.04.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

kasperciksPēc Lieldienu brīvdienām ir atsākušās līgas spēles futbolā. Šodien, pavasarīgi siltā laikā pa spēlei aizvadīja gan “SUFC”, gan “D`Pils” komandas.
Par abām spēlēm portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:

“SUFC” vs “Park Orient” 1 – 1
“Vājākais pretinieks līga, kuru mēs jau trīs spēles nevaram uzvarēt. Kā noburti!
Visas spēles garumā vairāk bijām ar bumbu un teritoriāls pārsvars bija liels, bet nekā. Pretinieks pirmajā puslaikā spēja izveidot pāris pusmomentus. Pirmais puslaiks 0:0.
Otrajā puslaikā scenārijs nemainijās. Izveidojām divus perfektus vārtu gūšanas momentus – vienā mūsu uzbrucējs tukšu vārtu priekšā paklupa, uzkāpjot uz bumbas, otrajā momentā bumba trāpīja pa vārtu stabu. Nepilnas desmit minūtes līdz spēles beigām mūsu spēlētājs tika nogāzts pretinieka soda laukumā un nozīmēts 11 metru soda sitiens. Precīzi izpildot, esam vadībā 1:0, bet tas ilga tikai pāris minūtes. Kamēr “SUFC” spēlētāji diskutēja ar tiesnesi par noteikumu pārkāpumu, pretinieks, nenoskanot svilpei, ātrā pretuzbrukumā gūst atbildes vārtus un rezultāts tiek izlīdzināts 1:1.
Neko bīstamu vairs nespējām izveidot un sapīgs neizšķirts, plus divi zaudēti punkti.
“SUFC” komandas labā vārtus guva Alberts Kasperčiks (attēlā).

“St. Nickolas Myra” FC vs “D`Pils” 3 – 2
Daugavpilieši šo spēli iesāka ne labākajā sastāvā, bet, neskatoties uz to, spēja parādīt labu sniegumu pirmajā puslaikā, par ko paši bija nedaudz izbrīnīti. Pirmā puslaika veiksmīgā spēle vainagojās ar vārtu guvumu un 0:1 “D`Pils” FC izvirzījās vadībā. Tā arī pirmais puslaiks beidzās.
Otrajā puslaikā daugavpilieši, nesamazinot ātrumu, turpināja labi iesākto futbolu un viņu centieni vainagojās ar vēl vieniem gūtiem vārtiem 0:2. Un pie šāda rezultāta “slavenais” īru tiesnesis Patsy Brown iesaistījās īru komandas glābšanā. Daugavpiliešu soda laukumā tika nogāzts pretinieks, par ko tiesnesis nozīmēja 11 metra soda sitiens, bet viņam ar to vien nepietika, sekoja “D`Pils” spēlētāja noraidījums, parādot sarkano kartiņu (šajā gadījumā nebija iemesla rādīt pat dzelteno kartiņu). Pendele tika izpildīta precīzi, 1:2. Šis arī bija spēles lūzums, kad tiesnesis visiem spēkiem centās glābt “St. Nickolas Myra” komandu, kas viņam arī izdevās (piegriežot skābekli mūsējiem), kā rezultātā īri guva vēl divus vārtus, 3:2. Daugavpiliešiem bija izdevība rezultātu izlīdzināt, bet izgājiens viens pret vienu ar vārtsargu nebija veiksmīgs.
“D`Pils” komandas labā abus vārtus guva Dmitrijs Mihejevs.