Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Hokeja fani Dublinā draugiem.lv

- 25.04.2009
Sadaļas: Mēs Īrijā - Atslēgvārdi: , , , ,

livrŠodien arī Dublinā latviešu hokeja līdzjutēji pulcējās kopā, lai uz lielā ekrāna vērotu Šveicē notiekošo Pasaules čempionātu hokejā, kur Latvijai stājās pretī spēcīgā ASV komanda. Bārā “The Living Room”  (Cathal Brugha Street, Dublin 1) vairāk kā 100 latviešu fanu uzgavilēja jebkuram Latvijas komandas veiksmīgam izgājienam pret amerikāņiem. Spēle sākās ļoti cerīgi, jo jau piektajā minūtē Latvijas valstsvienības uzbrucējs Herberts Vasiļjevs pēc lieliskām Aleksandra Ņiživija un Mārtiņa Cipuļa piespēlēm no tuvas distances pārspēja Robertu Ešu – 1:0.Diemžēl  turpmāko periodu laikā pārsvarā amerikāņi noteica spēles toni, tomēr arī mūsu hokejisti atbildēja ar labiem pretuzbrukumiem un augstu spēles disciplīnu savā aizsardzības zonā. Otrā perioda septītajā minūtē mūsu 1.maiņas uzbrucēji izspēlēja skaistu kombināciju, pēc kuras Latvijas izlase otro reizi izvirzījās vadībā 2:1. Ripu vārtos no tuvas distances pēc Ģirta Ankipāna un Jāņa Sprukta piespēlēm raidīja Mārtiņš Karsums.

Spēles turpinājumā rezultātu izlīdzina  Drū Stafords, (2 : 2) bet ASV komandu vadībā  izvirza aizsargs Džeks Džonsons (3 : 2). Trešajā periodā  ceturto reizi savos vārtos ripu ielaida Masaļskis, taču mūsu vārtu vīrs vārtu zaudējumā nebija vainojams. Atsisto metienu veikli pielaboja Patriks O’Salivans un ASV nokļuva vadībā ar 4:2.

Latvijas izlase – ASV izlase 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

Vārtu guvēji: Herberts Vasiļjevs (Cipulis, Ņiživijs), 4:40 (1:0 – vair.). Džeks Džonsons (Lailzs, Okopso), 11:15 (1:1). Mārtiņš Karsums (Ankipāns, Sprukts) 26:39 (2:1). Drū Stafords 31:13 (2:2). Džeks Džonsons 35:31 (2:3). Patriks O’Salivans 46:03 (2:4).

Vēl šodien C grupas spēli plkst. 21.15 aizvadīs mūsu nākamie pretinieki Zviedrijas un Austrijas hokejisti.

Latviešu hokeja fani Dublinā, un domājams arī visā Īrijā, kā vienmēr ir augstā profesionālā līmenī. Kāda īru grupa neilgi pēc spēles translācijas sākuma pameta bāru, jo šķita, ka viņiem hokeja pasākums likās esam par skaļu. Nekārtības netika novērotas, alus tika lietots samērīgi, un periodu starplaikos garāmejošie dažādu tautību pārstāvji varēja klausīties latviešu dziesmās. Neizpalika arī dejas.

Atgādinām, ka Pasaules čempionāta hokejā tiešraides arī turpmāk varēs redzēt pašā Dublinas centrā, bārā “The Living Room” (Cathal Brugha Street, Dublin 1; tel. num. 018787505). www.thelivingroomdublin.com
27. aprīlī plkst. 19.15
Latvija vs Zviedrija
29. aprīlī plkst. 15.15
Latvija vs Austrija

Klikšķināt uz bildēm, lai redzētu pilnā izmērā.

1. Vol... - UNITED KINGDOM saka:

Nu,padirsam. Bet tos Amerikanu ir 200 000000,bet mus,tikai 2000000!

2. zix - IRELAND saka:

Katram jau protams savs viedoklis:
    Bet redz Znarokam nevajadzeeja ne Ivanaanu ne Bartuli no Amerikaa speeleejossajiem,jo redzies neiederaas komandas ziimeejumaa.Tapeec jau nebija briinums kad ar speeka speeles pielietossanu amerikaanni muuseejos izsleedza,izmeetaaja pa laukumu kaa lupatas un ticiet man buus liidziigi ar zviedriem.Un Masalskis nostaveeja ar miinus ziimi ssii nebija vinna speele jo otrie vaarti tiiri uz vinna sirdsapzinnu 50 % vaina uz tressajiem.
    Un veelviens faktors kad muuseejie kaa vienmeer nemet pa vaartiem,bet censsaas kautko izsstukot. Nav metienu nav vaartu, jo amerikaanni pieraadiija to kad jaamet pat no nulles lennkkiem :(

3. sb - LATVIA saka:

Bet, mees, miiliishi, esam pasaules chempionaata augstaakajā diviiziijā. Mēs esam starp pasaules 16 labākajām komandām, mēs , no mazās Latvijas, pret ASV, Krieviju, Kanādu- pasaules lielvalstīm. Par to vien jau jāpriecājas. Un pēdējie mēs tur nebūsim , tas nu ir skaidrs!!! :)

4. boas - IRELAND saka:

zix nu ko var muldet, Bartulis nemazs nevareja pievinoties jo vinam ir vel playoff. Vins visticamak pievienosies otraja posma, jo playoff serija zaude ar 0-3. Runajot par Iavananu tad vins neiederas, treners nezin ka izmantot un ja nezin tad labak nenemt. Runajot vel pa speletajiem ja Znororks vareja panemt divus citus jaunos speletajus Kuldu( kurs ir tuvakais rezervists NHL) ka ari Sauliti.. bet..