Sestdiena, 4. maijs, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena.Varda dienas: Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Ceturtā uzvara pēc kārtas! draugiem.lv

- 02.05.2009
Sadaļas: Ziņas - Atslēgvārdi:

kopbildeVai kāds atceras, ka kādā hokeja čempionātā četras reizes pēc kārtas būtu skanējusi Latvijas himna? Un kurš atceras, kad Latvijas valstsvienība kādu izlasi būtu sagrāvusi ar rezultātu 7:1, kā tas notika šodien spēlē pret Franciju? Neviens! Taču tā ir realitāte!

Latvija vs Francija 7:1
Šajā čempionātā ir noticis tik daudz vēsturisku pavērsienu Latvijas hokeja izlases vēsturē, ka grūti tam pat noticēt. Taču tā ir realitāte!
Vai faniem balss vēl ir? Ja ir, tad ir pēdejias laiks sapakot somas, un doties šurp uz Berni! Mūsu hokejistiem fanu atbalsts ir nepieciešams, taču lielākā daļa no šobrīd esošajiem līdzjutējiem vairs finansiāli nevar atļauties šeit palikt – lai arī ne tik dārga zeme, kā izdaudzināts, tomēr uz čempionāta laiku cenas ir uzskrūvētas baisi. Bet ir iespēja atbraukt ar savu paiku un naudu lieki netērēt! Tā kā, Īrijas latvieši, atbalstīsim savējos, jo līdz Latvijas iekļūšanai ceturtdaļfinālā palicis pavisam maz. Un tomēr nesapriecāsimies par agru… Lai gan pilnīgi pietiek, ja Šveices izlase pamatlaikā zaudē vienam no pretiniekiem, vai nu ASV, vai Zviedrijai, un mums jau ir garantēts ceturtdaļfināls.
Pēc uzvaras pār Franciju izlases treneris Oļegs Znaroks atzina, ka pirmais periods puišiem bijis saspringts, bet, kad otrajā periodā tika iemesti divi goli, sasprindzinājums pazudis, un puiši sākuši improvizēt. Improvizācija nesa augļus – rezultāti trešajā periodā uz tablo mainjās tik ātri, ka moderators pat nespēja laicīgi nosaukt vārtu guvējus un rezultatīvo piespēļu autorus.
Īpaša diena šī bija pirmās maiņas uzbrucējam Ģirtam Ankipānam. Ne jau tikai tādēļ, ka viņš bija vienu vārtu autors, bet arī tādēļ, ka vakar vakarā viņš kļuva par tēvu! No sirds apsveicam!

Ludmila Glazunova speciāli portālam baltic-ireland.ie no Bernes.

Malaci!!!
    Liels sveiciens ari Girtam Ankipanam…. Lai mazais augs niprs un varens ka tevs!!!

4. Nazis - IRELAND saka:

jaa man nekas nebuutu pretii
    bet peec asv un krievu speeles noskatiishanaas man taa shkjeermi palika viegli nebuus

5. Dievs - IRELAND saka:

Malači! Dievs svēti Latvijas hokeja izlasi! Tā turpināt! Jūs esiet vislabākie!

6. alex - IRELAND saka:

Ja Šveice zaudē Zviedrijai, tas vēl negarentē mums ceturtdaļfinālu.

7. tankists - IRELAND saka:

Būtu šausmīgi žēl, ja pēc tika labi iesākta čempja netiktu 1/4 finālā….

8. zix - IRELAND saka:

Buutu arii zzeel ja paliktu 4 jo tad pret kanaadu un noteikti ar to arii cempis beigtos :(

9. elina - IRELAND saka:

musejie spele dieviegi!vajag ari piekto reizi himnai skanet!

10. Ziga - IRELAND saka:

Atradu video no fanu telšu pilsētiņas Bernē, vienam galvā cepure ar uzrakstu IRELAND, vai tik nebūs mūsējais!!! :) http://esports.lv/hokejs/pc_2009/video/30042009_1343_rihards_olmanis_berne_mitosie_latvij

11. Iveta - IRELAND saka:

Ziga,tas bija labais pat asaras saskrēja acīs.!!!!Un pvideo nobeiguma dziesmas vārdi tik tiešām vajadzētu iemācīties un noskandēt Dundalkā pēc Hawku spēles!!!!