Piektdiena, 10. maijs, Varda dienas: Maija, Paija

Dinamo LV pagaidām trešie draugiem.lv

- 23.07.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

dinamo 019Pirms divām pēdējām un izšķirošajām šīs sezonas spēlēm Mullingar divīzijā latviešu minifutbola komanda “Dinamo LV” atrodas augstajā trešajā vietā. Tomēr, lai iekļūtu minifutbola Leisure Leagues finālā, ir jāizcīna pirmā vai otrā vieta savā divīzijā. Pēc aizvadītām 12 spēlēm “Dinamo LV” komanda ir izcīnījusi 15 punktus un no otrās vietas atpaliek par trīs punktiem.

Aizvakar, 21. jūlijā, ar rezultātu 6:3 pārspējot “The Well Daycent’s” komandu, mūsējie ir par solīti tuvāk savam mērķim – izcīnīt dīvīzijā otro vietu un iekļūt Leisure Leagues finālā.
Lai arī pretinieku komanda no skata nebija bīstama, laikam jau īriem futbols ir iezīsts ar mātes pienu. Spēles pirmajā puslaikā īri vienu brīdi pat bija vadībā ar rezultātu 2:3. Otrajā puslaikā pārliecinoši dominēja mūsējie, sevi no labākās puses parādīja gan sezonas rezultatīvākie spēlētāji Mārtiņš Kathins un Mario Gusciora (vienīgais “ārzemnieks”), gan komanda kopumā.
“Dinamo LV” komandas labā vārtus guva Mārtiņš Kathins (2), Gatis Bajārs, Romāns Buls, Mario Gusciora un Juris Vagels.
“Dinamo LV” komandas vārtus sargāja Rolands Stāvausis.