Ceturtdiena, 2. maijs, Varda dienas: Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

D`Pils nomaina līgu un aizvada draudzības spēli draugiem.lv

- 10.08.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

dpils_lJau rakstījām, ka Latvijas futbolistu pārstāvētā komanda “D`Pils” pēc incidenta ar “Landen United” komandu izstājās no O’Neills Direct Leinster Football League. Kā portālam baltic-ireland.ie pastāstīja “D`Pils” pārstāvis Māris Rasims, jaunajai 2009./2010. gada sezonai daugavpilieši savu komandu ir pieteikuši Oscar Traynor Amateur Football League Premier Division Sunday.

Oscar Traynor līgā daugavpilieši nebūs vienīgā ārzemnieku komanda, šeit bez īriem spēlē arī viena itāliešu komanda. Pirmo sezonas spēli “D`Pils” komanda jaunajā līgā aizvadīs jau 23. augustā.

Vakar, 9. augustā “D`Pils” komanda, gatavojoties jaunajai sezonai, aizvadīja draudzības spēli, mērojoties spēkiem ar lietuviešu komandu.
FC “D`Pils” vs “LT United” 4:2
Daugavpiliešiem vairāki spēlētāji vēl nav atgriezušies no atvaļinājumiem, līdz ar to uz rezervistu soliņa bija tikai divi futbolisti.
Pirmā puslaika sākumā “D`Pils” komanda izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, bet lietuvieši līdz puslaika beigām panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā mūsējie guva divus bezatbildes vārtus.
Kā jau no pirmās spēles, skatāms futbols netika gaidīts, kaut gan rezultāts liecina pretējo un dažbrīd abām komandām izdevās parādīt augstu klasi.
Draudzības spēle norādīja uz “D`Pils” komandas vājajām vietām. Daugavpiliešu trenerim Valērijam Martinkēvičam ir divas nedēļas laika, lai novērstu trūkumus metienu precizitātē un fiziskajā sagatavotībā.
Draudzības spēlē “D`Pils” komandas sastāvā labu sniegumu un cīņas sparu demonstrēja Eduards Lukašenko, Sergejs Kļimenkovs un Igors Ivanovs.