Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

R. Zaķim Kuldīgā ceturtā vieta draugiem.lv

- 11.08.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

national half marathon waterford 07-08 017Sestdien, 8. augustā Latvijā norisinājās 4. SEB Kuldīgas pusmaratons, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas čempionāts šajā distancē. Kuldīgas pusmaratonā uz starta izgāja arī abi mūsu labākie garo distanču skrējēji Raivis Zaķis (attēlā) un Sandis Brālītis. 262 dalībnieku konkurencē, atpaliekot no personīgā rekorda par minūti un 29 sekundēm, Raivis Zaķis izcīnīja augsto ceturto vietu (01:10:20).

Par uzvarētāju Kuldīgas maratonā kļuva Baltkrievijas skrējējs Stsiapans Rahautsons (01:06:58), otro un trešo vietu izcīnīja Latvijas sportisti – Valērijs Žolnerovičs (01:08:00) un Viktors Sļesarenoks (01:09:41).
Sandis Brālītis, distances vidū izstājoties no sacensībām, šoreiz finiša līniju nesasniedza.

Raivis Zaķis par Kuldīgas pusmaratonu:
“Skrējās labi, bet bija +27 grādi, tad nu bija kā bija, nedaudz tomēr par karstu, vēl pēc pus distances gāju uz personīgo rekordu, bet beigas bija nedaudz smagākas, jo bija karsts un trase arī ir pagrūta – daudz sanāk skriet pa bruģi.”

Nākošās sacensības, kurās piedalīsies Raivis Zaķis, būs Īrijas čempionāts pusmaratonā, kas notiks 6. septembrī Ballybofey, Co. Donegal.