Svētdiena, 28. aprīlis, Varda dienas: Terēze, Gundega

Dynamo Dublin aizvada pirmo draudzības spēli draugiem.lv

- 17.08.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

dinamo-1Vakar, 16. augustā Phoenix Parkā jaunizveidotā futbola komanda “Dynamo Dublin”, gatavojoties sezonai, aizvadīja savu pirmo draudzības spēli pret lietuviešu komandu “LT United”.
Spēli tiesāja Artūrs Giriks, kuru lielākā daļa lasītāju pazīst kā Latviešu Biedrības Īrijā atbildīgo par sporta jomu nevis kā futbola tiesnesi.

“Dynamo Dublin” vs “LT United” 1:1
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:
“Draudzības spēles galvenais mērķis bija pārbaudīt jaunpienācējus, kā arī komandas fizisko sagatavotību. Visiem komandas dalībniekiem bija dota iespēja uzspēlēt, vienam vairāk, otram mazāk. Jaunpienācēju ārzemnieku rindās laukumā devās viens Rumānijas pārstāvis un trīs Polijas pārstāvji, no kuriem Arkadiusz Frydrych guva vārtus, iznākot uz maiņu otrajā puslaikā.
Kā jau pirmajā spēlē sezonā, skatāma futbola nebija. Ne tikai mēs, bet arī pretinieks daudz kļūdijās un, ja vērtēt pēc momentiem, tad rezultātam vajadzēja būt aptuveni 5:5. Abas komandas neizmantoja vairākus vārtu gūšanas momentus. Visas 90 minūtes ritēja līdzīga cīņa.
Spēle treneriem atklāja komandas vājās vietas un pie tā tiks piestrādāts.
Pēc spēles komanda ar šašlikiem un uzkodām atzīmēja pirmo spēli un pirmo kopā sanākšanu.”