Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

“D`Pils” un “Dynamo Dublin” nopelna pa punktam draugiem.lv

- 20.09.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

dpils_lŠodien abas Latvijas sportistu pārstāvētās futbola komandas aizvadīja pa spēlei savās līgās.
Oscar Traynor Amateur Football League Premier Division Sunday spēlējošā “D`Pils” komanda sacentās ar “Vianney Boys” futbolistiem. Pēc pirmā puslaika daugavpilieši bija vadībā ar rezultātu 2:0 un otrā puslaika sākumā šo pārsvaru nosargāja. Neveiksmīgas izrādījās spēles pēdējās desmit minūtes, kad “Vianney Boys” komanda ne tikai samazināja rezultāta starpību, bet pat izlīdzināja to.
“D`Pils” vs “Vianney Boys” 2:2
“D`Pils” komandas labā vārtus guva Valērijs Černišovs un Romāns Lavrinovičs.

Savukārt O’Neill’s Leinster Football League spēlējošā “Dynamo Dublin” komanda mērojās spēkiem ar “Yellowstone Celtic” futbolistiem. Pateicoties Mareka Kokenberga veiksmīgai spēlei aizsardzībā, šajā mačā “Dynamo Dublin” komanda atkal nopelnīja vienu punktu.
“Dynamo Dublin” vs “Yellowstone Celtic” 1:1
“Dynamo Dublin” komandas labā vārtus guva Alexandru Ion.