Piektdiena, 10. maijs, Varda dienas: Maija, Paija

Volejbolistiem – ugunskristības draugiem.lv

- 25.09.2009

DSCF0313Vakar, 24. septembrī latviešu pārstāvētā vīriešu volejbola komanda “Amber Coast” aizvadīja savu pirmo pārbaudes spēli. Mērojoties spēkiem ar DVC (Dublin Volleyball Club) komandu, mūsējie izcīnīja pārliecinošu uzvaru, pārspējot pretinieku visos setos 3:0 (25:22, 25:18, 25:20).
Lauris Gravelis par spēli: “Neskatoties uz pārliecinošo rezultātu, cīņa tomēr bija sīva, sevišķi pirmajā setā, jo kā nekā – pirmās “ugunskristības” klubam! Uzvarētajai spēlei bija arī viens zaudējums – komandas cēlājs guva traumu. Arī zāles kvalitāte varēja būt labāka – zemi griesti un sienas pārāk tuvu gala līnijām, kas praktiski neļāva izdarīt gremdserves.”

Pirmajā spēlē “Amber Coast” godu aizstāvēja Lauris Gravelis, Sergejs Rodins, Ričards Somoilovs, Juris Lucavs, Sandris Piļušins, Normunds Norvelis, Genādijs Kukjans un igaunis Andrejs. Komandas spēlējošais treneris – Sergejs Rodins.

Šajās brīvdienās, 26. un 27. septembrī “Amber Coast” volejbolisti piedalīsies pirmssezonas divu dienu turnīrā – Ballymun Patriots Volleyball Club – 2009 tournament. Sākums plkst. 10.00.
Turnīrs notiks Gormanstown College Golf Club, Gormanston, Co. Meath.