Sestdiena, 4. maijs, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena.Varda dienas: Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“D`Pils” rindas papildina “Dynamo Dublin” futbolisti draugiem.lv

- 05.10.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

FOTO 112Vakar, 4. oktobrī abas latviešu pārstāvētās futbola komandas – “D`Pils” un “Dynamo Dublin” – aizvadīja pa spēlei savās līgās. Daugavpilieši (attēlā), papildinājuši savas rindas ar diviem “Dynamo Dublin” komandas spēlētājiem, izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Savukārt “Dynamo Dublin” piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 2:3 piekāpjoties “Jobstown Celtic” komandai.

“D`Pils” vs “Raheny Rovers” 5:1
Neskatoties uz rezultātu, pirmajā puslaikā cīņa bija diezgan līdzīga, kaut gan iniciatīva un teritoriālais pārsvars bija “D`Pils” komandai. Daugavpiliešiem bija dažas izdevības izvirzīties vadībā, bet bumba kā noburta negāja vārtos. “Raheny Rovers” futbolisti atbildēja ar dažiem bīstamiem pretuzbrukumiem, bet nesekmīgi. Rezultāts pēc pirmā puslaika 0:0.
Otrajā puslaikā bija manāms, ka “Raheny Rovers” spēlētāji sāka nogurt, toties daugavpilieši atguva otro elpu un parādīja savu meistarību, kas vainagojās ar pieciem gūtiem vārtiem, no kuriem četrus realizēja Dmitrijs Mihejevs, bet vienus no 11 metru soda sitiena guva nule no “Dynamo Dublin” pārnākušais Alberts Kasperčiks.
“D`Pils” komanda spēli aizvadīja ar pilnu atdevi, ticot, ka var uzvarēt.