Sestdiena, 18. maijs, Varda dienas: Inese, Inesis, Ēriks

Daugavpilieši pārspēj “Kilmountas zēnus” draugiem.lv

- 12.10.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_2204Aizvadītās nedēļas nogalē, kā jau ierasts, abas Latvijas sportistu pārstāvētās futbola komandas aizvadīja pa spēlei savās līgās.
“Dynamo Dublin” mērojās spēkiem ar savas līgas favorītiem “Rialto FC”, kuri pagaidām nav zaudējuši nevienā spēlē. Arī “Rialto FC” spēle pret “Dynamo Dublin” nebija izņēmums, līgas favorīti izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:0.

Savukārt daugavpilieši (attēlā) izcīnīja skaistu uzvaru spēlē pret “Kilmount Boys” futbola komandu.
“Kilmount Boys” vs “D`Pils” 2:4
Par spēli stāsta Alberts Kasperčiks:
“Sezonas sākumā tika zaudēti vairāki svarīgi punkti un spēles. Negribētos teikt, ka pretinieks šoreiz bija vājāks, to tad varētu teikt par iepriekšējiem mačiem arī.
Svētdien “D`Pils” komandas izpildījumā sanākušajiem līdzjutējiem tika pasniegts labs un skatāms futbols, kā arī sasprindzinājums līdz pašām spēles beigām.
No paša spēles sākuma labi kontrolējām bumbu un kā saka – spēle bija mūsu. Spiediens uz pretinieka vārtiem auga, bet bumbu vai nu vārtsargs atvairīja, vai tā tika raidīta garām vārtiem. “Kilmount Boys” no pirmām spēles minūtēm lika saprast, ka pretuzbrukumos ir ļoti bīstams un … vienā no tādiem guva pirmos spēles vārtus, izvirzoties vadībā ar 1:0. Nenolaižot rokas, “D`Pils” parādīja uz ko ir spējīgi un pārtraukumā aizgājām ar rezultātu 1:2, esot jau vadībā. No sākuma Ravsans Sujarovs izlīdzināja rezultātu, bet vēlāk Dmitrijs Mihejevs jau panāca vienu vārtu pārsvaru.
Otrā puslaika scenārijs nemainījās, it kā mūsu spēle, esam vadībā, bet pretinieks pāriet bīstamos pretuzbrukumos un vienā no tādiem izlīdzināja rezultātu 2:2. Sasprindzinājums pieauga vēl vairāk. Spēles lūzums tika panākts ar mūsu trešajiem gūtajiem vārtiem, kad pēc nelielas saspēles centrā labu piespēli saņēma Romāns Lavrinovs, kurš izlauzās starp pretinieka aizsardzības sienu un ar precīzu sitienu panāca 2:3. Vēlāk punktu pielika jau vienus vārtus guvušais Dmitrijs Mihejevs 2:4. Līdz spēles beigām pretinieks patrobelēja mūsu aizsardzības līniju un vārtsargu, bet, atskanot spēles beigu signālam, rezultāts palika nemainīgs un uzvara viesos ar 2:4.”
“D`Pils” komandas labā vārtus guva: Dmitrijs Mihejevs (2), Ravsans Sujarovs un Romāns Lavrinovs.