Svētdiena, 19. maijs, Varda dienas: Sibilla, Teika, Lita

“D`Pils” un “Dynamo Dublin” piedzīvo zaudējumus draugiem.lv

- 18.10.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_2215Kā jau katru svētdienu, arī šodien abas Latvijas sportistu pārstāvētās futbola komandas – “D`Pils” un “Dynamo Dublin” – aizvadīja pa spēlei savās līgās. “D`Pils” mērojās spēkiem ar savas līgas favorītiem – “Wyteleaf United” komandu, bet “Dynamo Dublin” pretinieki bija “Yellowstone Celtic” futbolisti. Abas latviešu pārstāvētās komandas atzina īru pārākumu.

“Dynamo Dublin” komanda ar rezultātu 1:2 piekāpās “Yellowstone Celtic” futbolistiem, bet “D`Pils” ar rezultātu 1:4 atzina “Wyteleaf United” komandas pārākumu.
Par “D`Pils” vs “Wyteleaf United” spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:
“Šodienas spēlē tikāmies ar līgas līderiem. No pašas pirmās minūtes līdz pat pēdējai bijām pārāki par pretinieku. Vienīgā starpība ir rezultāts, kas neatbilst spēles raksturam. Pretinieks no savām piecām vārtu gūšanas izdevībām izmantoja četras, kamēr mēs no piecām, sešām izdevībām izmantojām tikai vienu.
Pirmajā puslaikā pretinieks izvirzījās vadībā, kad viens no “Wyteleaf United” spēlētājiem guva lieliskus vārtus, kā saka – tādus var iesist tikai vienus no simta.
Bija arī mums momenti pirmajā puslaikā, bet tie netika realizēti, ar rezultātu 0:1 komandas aizgāja pārtraukumā.
No pirmām otrā puslaika minūtēm centāmies izlīdzināt rezultātu, bet tā vietā zaudējām vēl vienus vārtus. Sarežģijām paši sev situāciju, jo nu jau rezultāts bija 0:2. Brīnumainā kārtā tas mūsu spēli neietekmēja un turpinājām uzsākto tempu un… neilgi pēc tam vienus vārtus atspēlējām, 1:2. Tālāk ar visiem spēkiem devāmies uzbrukumos, par ko arī nācās samaksāt – pretuzbrukumos pretinieks guva savus trešos un ceturtos vārtus, 1:4.
“D`Pils” komandas labā vienīgos vārtus guva Dmitrijs Mihejevs.
Sarunā pēc spēles “Wyteleaf United” futbolisti atzina, ka šī viņiem bija smagākā spēle šosezon, kura viņiem izrādījās daudz veiksmīgāka nekā mums.”