Piektdiena, 17. maijs, Varda dienas: Umberts, Herberts, Dailis

Trešā uzvara Ķeltu Kausā draugiem.lv

- 01.11.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

solway_sharks 008Šodien Dundalkas ledus hallē latviešu pārstāvētā hokeja komanda “Charlestown Chiefs” aizvadīja otro spēli pret “Solway Sharks” komandu.

Pēc vakardienas emociju uzplaiksnījuma šodienas spēle ritēja jau daudz mierīgākā gaisotnē. Šodienas spēlē skotu agresiju pārspēja spēles galvenā tiesneša (ne)prasme tiesāt, kas izraisīja līdzjutēju pamatotu sašutumu un atsauca atmiņā iepriekšējo sezonu tiesāšanas līmeni.

“Charlestown Chiefs” vs “Solway Sharks” 3:1 (pa trešdaļām 0:0, 2:1, 1:0)
Salīdzinājumā ar iepriekšējo dienu, lēnāka un ne tik saskaņota spēle, ko lielā mērā var izskaidrot ar nogurumu, jo atpūtai starp spēlēm bija vien nakts stundas. Pirmajā trešdaļā abām komandām bija vairāki vārtu gūšanas momenti, tomēr tie netika realizēti. Rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas sestajā minūtē, kad Jānis Ķipars izvirzīja vadībā “Charlestown Chiefs” komandu. Piecas minūtes pirms trešdaļas beigām skoti rezultātu izlīdzināja, bet pēdējās sekundēs Aleksandram Fjodorovam atkal izdevās gūt vienu vārtu pārsvaru mūsējo komandas labā. Spēles pēdējā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti un to ļoti skaisti veica Viktors Serdjukovs, palielinot rezultāta starpību līdz 3:1.
Gan vakar, gan šodien “Charlestown Chiefs” komandas vārtos mūri nodrošināja Deniss Kurelass.
Ģimenes apstākļu dēļ nespēlējošo Aigaru Brenci abas dienas kapteiņa godā aizvietoja Vytautas Lukosevicius.
Pēc četrām Ķeltu Kausa izcīņā aizvadītām spēlēm “Charlestown Chiefs” komandas kontā ir trīs uzvaras un viens zaudējums, kas ļauj cerēt, ka šajā sezonā mūsējie izcīnīs augstāku vietu.
Pēc spēles “Charlestown Chiefs” komandas spēlētāji devās uz Īrijas Hokeja federācijas pilnsapulci, lai beidzot ievēlētu tās vadību. Atgādināsim, ka uz Īrijas Hokeja federācijas viceprezidenta amatu kandidē Aigars Brencis.

1. anrijs - IRELAND saka:

malaci veci,paldies par skatamo un cinas sparu bagatam abas dienas spelem,,ta lidz galam..

2. Nazis - LATVIA saka:

pretiigie tiesneshi kaa raadaas nekas naumainiijies saveejo klubelis taa niez nagi vinjus satraumeet