Otrdiena, 7. maijs, Varda dienas: Henrijs, Jete, Henriete

“Lions” basketbolistiem pietrūka veiksmes draugiem.lv

- 18.11.2009
Sadaļas: Kalendārs, Sports - Atslēgvārdi: ,

09_septembris_basiisha_turniirs_Dublinaa_004Pirmdien, 16. novembrī Īrijas latviešu basketbola komanda “Lions” mērojās spēkiem ar vienu no spēcīgākajām savas divīzijas komandām – “Killester”. Spēle notika pretinieku laukumā – Bayside National School sporta zālē.
Par “Lions” vs “Killester” spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta lauvu dibinātājs un spēlētājs Toms Bermaks:

“Spēle iesākās ļoti neveiksmīgi “Lions” komandai, bumba spītīgi negāja grozā, turpretīm “Killester” komanda veiksmīgi realizēja savas iespējas, kas viņiem ļāva atrauties vadībā ar rezultātu 7:0. Lēnām iespēlējās arī “Lions” komanda un pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 17:11 par labu “Killester” komandai.
Otrās ceturtdaļas sākums mums bija ļoti veiksmīgs, jo tika izlīdzināta rezultāta starpība un pat bijām priekšā par 5 punktiem, taču atkal neveiksmīgi nospēlējām beigās un tas ļāva “Killester” komandai noslēgt pirmo puslaiku sev par labu 29:28.
Trešā ceturtdaļa bija daudzmaz līdzīga, bet nedudz veiksmīgāki bija pretinieki, kuri ceturtdaļu noslēdza ar 48:40 par labu sev.
Spēles pēdējā ceturtdaļa “Lions” komandai bija visnesekmīgākā, jo bumba nevienā gadījumā negribēja iet iekšā grozā – tika izdarīti daudzi metieni pa pretinieku grozu, bet 10 minūšu laikā tika gūti tikai 7 punkti, turpretīm “Killester” komanda prātīgi novadīja spēli līdz pārliecinoāai uzvarai. Spēles gala rezultāts 67:47 par labu “Killester” komandai.
Katrā ziņā “Lions” komanda parādīja ļoti vāju sniegumu salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli, tas arī izšķīra šīs spēles likteni, bet spēlētāji guva mācību no šī zaudējuma un atbildes spēlē “Lions” mājas zalē rezultāts būs savādāks!

Nākamā “Lions” komandas spēle notiks 27. novembrī plkst. 20.00 Coláiste Bríde koledžas sporta zālē, New Road, Clondalkin, Dublin 22. “Lions” komandas pretinieki būs Templeogue Basketball Club.”

1. Es saka:

Kada runa var buut par uzvaru ja trenejas vienreiz nedela..?turpreti trenini nav sarezgiiti,palielinat slodzi un buus ar velams rezultats ;)