Pirmdiena, 13. maijs, Varda dienas: Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Profilakses pēc… draugiem.lv

- 06.12.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , , ,

77-40 034Sestdien, 5. decembrī latviešu pārstāvētā hokeja komanda “Charlestown Chiefs” aizvadīja kārtējo Īrijas hokeja A līgas (Irish Ice Hockey League) čempionāta spēli. Mūsējo pretinieki, tāpat kā iepriekšējā nedēļā, bija “Dublin Flyers” komanda.
“Charlestown Chiefs” vs “Dublin Flyers” 8:2
(soda minūtes 77:40)

Droši var teikt, ka šī bija kārtējā tipiskā Īrijas hokeja A līgas spēle, kurā trīs pamatlielumi ir nemainīgi – “Charlestown Chiefs” uzvar, daudz noraidījumi, aktīvi fani.
“Charlestown Chiefs”, pieļaujot daudz kļūdas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, tomēr bija galvastiesu pārāki par saviem kauslīgajiem pretiniekiem. Tās astoņas reizes, kad ripa nelidoja garām vārtiem vai neatsitās pret vārtu stabiņu, bija bauda skatītājiem un prieks pašiem spēlētājiem. Visi vārtu guvumi, sākot ar pirmo, kad Raimonds Karpinskis, matiem plīvojot, izgāja viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu, ieturēja pauzīti un guva vārtus pēc labākajiem hokeja paraugiem līdz pēdējam rezultatīvajam Aigara Brenča šķīlienam no zilās līnijas, bija izcili skaisti. Tādā ziņā šī noteikti bija labākā spēle šajā sezonā.
“Charlestown Chiefs” hokejisti kopumā šajā spēlē nopelnīja 77 soda minūtes un vienbrīd pat likās, ka uz slikto zēnu soliņa pietrūks vietas, jo tur vienlaicīgi atradās pieci mūsu spēlētāji. Noraidījumi bira kā no pārpilnības raga, līdz ar to skatītāji pat nevarēja izsekot līdzi visiem tiesneša lēmumiem, kā rezultātā tika secināts, ka kārtējās divas minūtes kādam no mūsu spēlētājiem uz slikto zēnu soliņa jāpavada profilakses pēc.
Kā parasti, tribīnēs tika rībinātas bungas, skandēts “Latvija, Latvija” un pat dziedātas dziesmas. Pēc ilgāka pārtraukuma līdzjutēju vidū bija fani no Latgales ar dīvaino karogu.
“Charlestown Chiefs” komandas labā vārtus guva Aigars Brencis (4), Raimonds Karpinskis, Sergejs Šeļenkovs, Viktors Serdjukovs un Steven Balmer.
“Charlestown Chiefs” komandu ne reizi vien glāba tās vārtsargs Deniss Kurelass.

Nākamās “Charlestown Chiefs” komandas spēles jau 12. un 13. decembrī, kad Ķeltu Kausa izcīņā mūsējie mērosies spēkiem ar “Dundee Stars” komandu no Skotijas. Šo spēli tiesās augstas kategorijas tiesnesis no Latvijas.