Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Daugavpilieši atkal pārāki draugiem.lv

- 07.12.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

P6081965Slikto laika apstākļu dēļ jau vairāk nekā mēnesi nenotiek spēles Īrijas futbola līgās. Lai nezaudētu sportisko formu un spēļu praksi, vakar, 6. decembrī daugavpilieši uz mākslīgā seguma laukuma aizvadīja draudzības spēli ar lietuviešu komandu.
“D`Pils” Athletic FC vs “LT United” 6:2
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:

“Pretinieks ir pazīstams, līdz ar to īpašu uzdevumu spēlei nebija, izņemot rādīt labu sniegumu un censties uzvarēt.
Pirmā puslaika sākumā bija diezgan līdzīga spēle, lietuvieši izskatījās nedaudz labāki fiziski un vienā no uzbrukumiem puslaika vidusdaļā guva vārtus, 0-1. Pēc nelielas saspēles nedaudz vēlāk mēs izlīdzinājām rezultātu, 1-1. Stiprais vējš dažreiz traucēja mums spēlēt skatāmu futbolu, līdz ar ko vairākās vienkāršās situācijās bijām neprecīzi. “LT United” spēlēja vienkārši, neko neizgudrojot, un vienā no uzbrukumiem guva otros vārtus, 1-2. Pēdējās piecpadsmit minūtēs it kā noķērām savu spēli un līdz pārtraukumam spējām izlīdzināt rezultātu, 2-2.
Otrais puslaiks, kurā guvām četrus bezatbildes vārtus, bija ļoti atšķirīgs no pirmā. Lietuvieši izveidoja vairākus pretuzbrukumus, bet vai nu raidīja bumbu garām vārtiem, vai bumbu atvairīja teicami spēlējošais D`Pils komandas vārtsargs Jevgēnijs Rjaguzovs.
Pa vieniem vārtiem “D`Pils” Athletic FC komandas labā guva Dmitrijs Mihejevs, Māris Rasims un Juranas Moskalevas, bet savā debijas mačā ar hat-trick atzīmējās Toms Bermaks.
Gribu atzīmēt labu spēli aizsardzības līnijā un izcelt Igoru Ivanovu, Egidius Grudis un traumas dēļ ilgu laiku nespēlējušo komandas kapteini Jevgēniju Baranovski.”