Sestdiena, 18. maijs, Varda dienas: Inese, Inesis, Ēriks

Eiropas čempionātā R.Zaķis un S.Brālītis pārstāvēja Latviju draugiem.lv

- 14.12.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

DSC01698[1]Svētdien, 13. decembrī Dublinā notika Eiropas čempionāts krosā (Spar European Cross Country Championships, Dublin 2009), kurā piedalījās arī mūsu labākie garo distanču skrējēji Sandis Brālītis un Raivis Zaķis. Eiropas čempionātā Īrijā dzīvojošie latviešu vieglatlēti pārstāvēja Latviju. Sandis un Raivis bija vienīgie sportisti, kuri pārstāvēja sarkanbaltsarkano karogu.

Kā liecina oficiālais sacensību protokols, par 2009. gada Eiropas čempionu krosā vīriešu konkurencē kļuva Alemayehu Besabeh no Spānijas (30:45), sudraba medaļu izcīnīja Mo Farah no Lielbritānijas (31:02), bet godpilnajā trešajā vietā ierindojās Serhiy Lebid no Ukrainas (31:17).
Labākais no īru sportistiem Mark Kenneally 10 km krosa distanci veica 31 minūtē un 42 sekundēs, kopvērtējumā izcīnot astoto vietu.
Sandis Brālītis Eiropas čempionātā krosā uzrādīja rezultātu 34 minūtes un 58 sekundes, bet Raivis Zaķis krosa distanci veica 35 minūtēs un 51 sekundē.