Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

Rupja spēle, rupji tiesneši… draugiem.lv

- 16.01.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Šodien, 16. janvārī pulksten 19.15 Ķeltu Kausa izcīņas ietvaros Skotijas hokeja komanda “Fife Flyers” savā mājas hallē Fife Ice Arena uzņēma Īrijas latviešu hokejistu pārstāvēto “Charlestown Chiefs” (bij. “Latvian Hawks” A) komandu.
Pirms šodienas spēles Ķeltu Kausa izcīņas tabulā “Fife Flyers” ieņēma pirmo vietu, bet “Charlestown Chiefs” – trešo. Vietu sadalījums palika nemainīgs arī pēc mača.

“Charlestown Chiefs” vs “Fife Flyers” 2:5
“Charlestown Chiefs” komandas spēlējošais treneris Aigars Brencis telefonsarunā portālam baltic-ireland.ie pastāstīja, ka spēle bija rupja, ar daudziem kautiņiem, kā rezultātā lielos sodus saņēma Sergejs Šeļenkovs, Vytautas Lukosevicius un Raimonds Karpinskis. Tiesneši bija ne tikai devīgi uz noraidījumiem, bet pat atļāvās rupjus izteicienus attiecībā pret “Charlestown Chiefs” spēlētājiem. Mūsējie spēli uzsāka ar trijiem pilniem pieciniekiem, bet, traumu un noraidījumu rezultātā, pabeidza vairs ar diviem pieciniekiem.
Rezultāts līdz trešās trešdaļas 10. minūtei bija 2:2, tad mūsējie pieļāva dažas rupjas kļūdas aizsardzībā, ko uzreiz izmantoja skotu hokejisti.
Trešās trešdaļas beigās, kad rezultāts jau bija 2:5, “Charlestown Chiefs” komanda nomainīja vārtsargu – Denisa Kulerass vietā iznāca Sean Pepper, kurš atlikušās trīs minūtes teicami nosargāja mūsējo vārtos, atvairot ripu arī tad, kad palika viens pret vienu ar “Fife Flyers” spēlētāju.
“Charlestown Chiefs” komandas labā vārtus guva Aigars Brencis un Viktors Serdjukovs.
Par labāko spēlētāju “Charlestown Chiefs” komandā šajā spēlē tika atzīts Viktors Serdjukovs.
“Charlestown Chiefs” komandas vārtus sargāja Deniss Kurelass un Sean Pepper.

Rīt, 17. janvārī spēle pret Ķeltu Kausa izcīņas pastarīšiem – “Solway Sharks” komandu.

1. Intars Apinis - IRELAND saka:

slikti, ka tiesneši tā atļāvās

2. tankists - IRELAND saka:

Nu veči saņemās, šodien obligāti jāvinnē!!!

3. ..tak lielāko tiesu viņi cūciski tiesā,būtu labāk gājuši cūkas ganīt..

4. mIKS Gimis - IRELAND saka:

Jaa redzu ka nekas nemainaas jau kaarteejo gadu nepatik vinjiem kluba nosaukums un taapeec ari taada necienja
    iespeejams ka kljuudos

5. Mūsējie ir un būs malači!!!!Jāmāk vinnēt gan zaudeet!Bet skoti to nemaāk!!!!Tāpēc jau izaicina uz reiz uz kautiņu!!Ar to arii viss pateikts!!!