Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

Dinamiešiem zaudējums papildlaikā draugiem.lv

- 22.02.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Vakar, 21. februārī, neskatoties uz piesnigušajiem laukumiem, latviešu pārstāvētā futbola komanda “Dynamo Dublin” aizvadīja Dalton Cup izcīņas spēli. Dinamiešu pretinieki šoreiz bija “Cabinteely” FC.
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “Dynamo Dublin” komandas spēlētājs Mareks Kokenbergs:

“Dynamo Dublin” vs “Cabinteely” FC 4:5
“Pretinieku komanda spēlē vienu līgu zemāk nekā mēs, bet kopvērtējumā ieņem pirmo vietu savā līgā. Svētdien, kā jau kausa spēlē, neizšķirts rezultāts nevarēja būt, bija jāspēlē līdz vienas, vai otras komandas uzvarai. Uzvarētājkomanda tiek nākamajā kārtā.
Laukums bija nedaudz piesnidzis, kas apgrūtināja spēlēt skatāmu futbolu.
Rezultātu “Dynamo Dublin” FC atklāja jau spēles sākumā – ar labu sitienu, no apmēram 16 metru distances, bumba ielidoja vārtu apakšējā stūrī, rezultāts 1:0 mūsu labā! Pēc zaudētiem vārtiem pretinieku komanda sasparojās un veica vairākus bīstamus uzbrukumus. Ne visai veiksmīgi vārtus nosargāja “Dynamo Dublin” vārtsargs Mareks Kokenbergs, kurš atsita bumbu vārtu priekšā, bet izveicīgais pretinieku komandas uzbrucējs no tuvas distances ieraidīja bumbu mūsu vārtos, nu jau neizšķirts rezultāts, 1:1. Pēc viena no stūra raidīta sitiena mēs spējām atkal izvirzīties vadībā. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 2:1 mums par labu.
Otrais puslaiks sākās ar pretinieku komandas pārsvaru, un ilgi nebija jāgaida viņu atklātais uzbrukums, kas mums beidzās ar bumbu vārtos, atkal neizšķirts, 2:2. Pretinieku komandas nākamie gūtie vārti, 2:3, “Dynamo Dublin” spēlētājiem lika sasparoties un pārņemt vadību – mūsu uzbrucējs lieliski ieraidīja bumbu pretinieku vārtos, kas kārtējo reizi rezultātu izlīdzināja, 3:3. Pēc tam spējām tikt pie vēl vieniem vārtiem – soda sitiens un 4:3 mūsu labā! Izvirzījāmies vadībā, bet tādu spēles rezultātu nosargāt mums neizdevās. Pēc “Cabinteely” FC izdarīta soda sitiena spēles rezultāts atkal neizšķirts, 4:4.
Tālāk sekoja vēl divi puslaiki, katrs pa 15 minūtēm, kuros mēs arī zaudējām vienus vārtus, spēles beigu rezultāts 4:5.”
“Dynamo Dublin” komandas labā vārtus guva Sergejs Černiševs (3) un Artjoms Klišs.

“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Mareks Kokenbergs, Andrejs Abžinovs, Igors Princis, Vitass Gabieta, Aleksejs Petrovs (Aleksandrs Makārovs no 10. min., Bogdans Slemkevics no 105. min.), Pāvels Smurevs, Vasilijs Salijs, Romāns Prima, Sergejs Černiševs, Artjoms Кlišs, Jurijs Fedaks (Andrius Zutautas no 46. min.).