Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Zaudējums pagarinājumā; Lauskim 53 punkti draugiem.lv

- 27.02.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Vakar, 26. februārī, latviešu basketbola komanda “Lions” aizvadīja kārtējo Dublin Men’s Basketball League 3. Division spēli. Mūsējo pretinieki šoreiz bija divīzijas favorīti – “Medicus Polish Basket” komanda.
“Lions” vs “Medicus Polish Basket” 106:108
Par “Lions” vs “Medicus Polish Basket” spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Toms Bermaks:

“Uz spēli atkal bija ieradušies tikai seši spēlētāji, bet kā pieredze rāda – jo īsāks soliņš, jo labāks rezultāts un tas arī pierādījās!
Spēli iesākām ļoti rezultatīvi, pārsteidzot pretiniekus ar pāris precīziem 3 punktu metieniem un pāris ātrajiem uzbrukumiem, kas ļāva mums diezgan negaidīti noslēgt pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 27:14 mums par labu.
Otrajā ceturtdaļā turpinājām iesākto, t.i. rezultāta palielināšanu, tas mums izdevās ar rezultatīvu spēli uzbrukumā un disciplinētu spēli aizsardzībā, jo mums bija tikai viena maiņa, tāpēc bija jācenšas spēlēt bez sodiem, kas mums arī izdevās. Rezultāts pēc otrās ceturtdaļas bija 57:38, jāatzīst, ka citās spēlēs pat beigu rezultāts mums ir mazāks nekā šajā spēlē pēc puslaika, kas liecināja par ļoti augstu metienu precizitāti!
Pēc puslaika zinājām, ko gribējām novērst šajā spēlē, jo trešā ceturtdaļa mums vienmēr ir bijusi visneveiksmīgākā, bet, diemžēl, neizdevās. Trešajā ceturtdaļā pretinieku komanda veiksmīgi sāka mest no 3 punktu līnijas, tādā veidā gūstot 18 punktus. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāta starpība jūtami saruka – no +19 bija palicis vairs tikai +7, respektīvi 72:65 mums par labu.
Zinājām, ka visu izšķirs pēdējā ceturtdaļa, tāpēc centāmies ko glābt, bet īsti tas neizdevās, atļāvām pretiniekam izlīdzināt rezultātu un pat izvirzīties vadībā. Spēles beigas bija visai interesantas, jo abas komandas ik pa reizei pabija gan vadībā, gan iedzinēju lomā! Jāatzīst, ka abas komandas spēlēja ļoti augstā līmenī un neviena komanda negribēja zaudēt, par ko liecina arī rezultāts pēc spēles pamatlaika beigām – 93:93, gandrīz vai NBA līmenī!
Tālāk sekoja piecu minūšu papildlaiks. Mūsu komandas spēlētāji bija tuvu spēku izsīkumam, jo bija tikai viena maiņa, turpretīm pretinieku komandai soliņš bija garš – ar piecām maiņām, kas, iespējams, arī nospēlēja savu lomu spēles izšķirošajos momentos. Papildlaiku iesākām ļoti slikti, kur jau pēc pirmajiem diviem pretinieku uzbrukumiem rezultāts bija -5 mums par sliktu, bet tomēr atspēlējāmies un pat izvirzījāmies vadībā ar +4. Spēles beigas bija ļoti spraigas, tai pašā laikā mums ļoti neveiksmīgas, jo bumba vairs grozā negāja tik viegli, turpretīm pretinieks spēja izvirzīties vadībā un tā noturēties līdz spēles beigu svilpei. Ļoti sāpīgs zaudējums ar rezultātu 106:108, bet no spēles viedokļa – šī bija vislabākā spēle šajā sezonā, neskatoties uz sāpīgo zaudējumu, kas liecina tikai par to, ka komanda jau sāk labāk saspēlēties un rezultāti arī jau paliek lielāki, kas liecina par progresu.
Jāuzteic ir pilnīgi visi spēlētāji, jo nospēlēt tikai ar vienu maiņu bija ārkārtīgi grūti. Jāatzīmē Didža Lauska veiksmīgā spēle uzbrukumā, viņa kontā seši gūti 3 punktu metieni.”

Didzis Lauskis – 53 punkti, Jānis Elstiņš – 24 punkti, Ģirts Mauriņš – 21 punkts, Toms Bermaks – 8 punkti.

1. Veči jums ar vienu treninu nedela ir par maz !! uztaisiet vairakus, buus ar velamie rezultati !