Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Daugavpiliešiem atgādina, “kurš te ir saimnieks” draugiem.lv

- 28.02.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 28. februārī, Latvijas sportistu pārstāvētā futbola komanda “D`Pils” savā līgā aizvadīja principiāli svarīgu spēli par iekļūšanu trijniekā, mērojoties spēkiem ar “Ramble Inn Celtic” futbolistiem.
Par “D`Pils” vs “Ramble Inn Celtic” spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:

“D`Pils” vs “Ramble Inn Celtic” 2:3 (2:1)

“Šajā spēlē “D`Pils” komandai bija nepieciešami 3 punkti vai uzvara, lai teorētiski varētu pretendēt uz trešo vietu. Protams, līdz čempionāta beigām vēl ir palikušas vairākas spēles un tā trešā vieta būtu atkarīga no citiem rezultātiem, bet, uzvarot šodienas pretinieku, kurš ir viens no pretendentiem uz godalgām, mums būtu reālas iespējas aizķerties un pabeigt čempionātu trijniekā. Tāda iespēja vēl joprojām pastāv, bet ļoti maz cerību.
Spēles sākums, kas pārsvarā risinājās laukuma vidusdaļā, bija nedaudz nervozs abām komandām. “D`Pils” komandai izdevās gūt ātrus vārtus, kad jau 10. minūtē no Jevgēnija Baranovska piespēles vārtus guva Romāns Lavrinovs, 1:0. Vārti neizmainīja spēles raksturu un tā turpinājās laukuma vidusdaļā. Pirmā puslaika 20. minūtē pēc teicamas kombinācijas Dmitrijs Mihejevs palielināja pārsvaru līdz 2:0. Neilgi pirms puslaika beigām pretinieks vienus vārtus atguva no aizmugures stāvokļa un, neskatoties uz “D`Pils” komandas protestiem, rezultāts netika mainīts. Ar rezultātu 2:1 abas komandas aizgājā pārtraukumā.
Otrajā puslaikā spiediens auga, jo tiesnesis B. Doyle atgādināja mums, ka esam iebraucēji. To varēja manīt jau pirmajā puslaikā, bet nebija tik izteikti manāms.
Gandrīz vai jebkurš noteikumu pārkāpums bija virzīts uz “D`Pils” komandas vārtu pusi, neatkarīgi no tā, kurš pārkāpa noteikumus. Šis tiesnesis tiesāja jau otro mūsu spēli, kas beidzās ar kautiņu uz laukuma, ar sarkanām kartiņām un dzelteno kartiņu lērumu. Centāmies ignorēt šo necieņu pret mums, bet neilgi pēc otrā puslaika sākuma zaudējām otros vārtus un rezultāts tika izlīdzināts, 2:2. 20. minūtes pirms spēles beigām pretinieks guva trešos vārtus un atkal no aizmugures stāvokļa, 2:3. Protams, var vainot teisnesi zaudētā mačā, bet pēdējās minūtēs “D`Pils” komandai bija iespēja izlīdzināt rezultātu ar 11 metru soda sitienu, bet veiksmīgi nospēlēja pretinieku vārtsargs un rezultāts līdz spēles beigām palika nemainīgs.
“D`Pils” komanda māk arī zaudēt, tomēr nākamajā un visās pārējās spēlēs centīsies uzvarēt.”

“D`Pils” komandas labā vārtus guva Romāns Lavrinovs un Dmitrijs Mihejevs.

“D`Pils” komandas sastāvs: Iļja Salasins, Alberts Kasperčiks, Egidius Grudis, Valērijs Černišovs ( no 63. min. Igors Ivanovs), Ruslans Lapeškins, Ravšans Sujarovs (no 75. min. Māris Rasims), Jevgēnijs Kačanovs, Jevgēnijs Baranovskis(K), Edgars Burlakovs, Romāns Lavrinovs un Dmitrijs Mihejevs.
Galvenais treneris: Valērijs Martinkēvičs
Trenera asistents: Oļegs Kotenko.

“D`Pils” komandas kontakttālruņi – 0851491774; 0871386105.